Bolesti zad mohou být minulostí! Revoluční novinka pro každého

4. června 2014 15:30 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Už zase vás bolí záda? Věděli jste, že pokud sedíte déle než půl hodiny, tak vám tato poloha začíná výrazně škodit? Pro neustálý nárůst pacientů, kteří trpí těmito problémy, byl vyvinut produkt, který léčí bolesti zad a páteře vlastním pohybem těla, takže nejsou potřeba léky ani jiná chemie. Stačí pár minut denně - aktivním sezením cvičíme!
Dynasit Life - zdravé sezení

Dynasit Life - zdravé sezení

Dynamicko-směrový polštář Dynasit Life je základním modelem řady Dynasit, který poskytuje plnohodnotnou funkčnost vycházející z principu dynamického sezení. Dynasit Life je konstruován tak, aby směroval svalové napětí dynamického sezení do hloubkových zádových svalů. Odstraňuje bolesti zad, krku a páteře, posiluje zádové, sedací, hýžďové a břišní hloubkové svalstvo, aktivuje krevní oběh a lymfatický systém a tím podporuje mozkovou činnost a zvyšuje spalování kalorií během sezení. Dynasit polštář je snadno přenosný a svými rozměry lze použít na každou židli. Zdravě sedět můžete kdekoliv. Je maximálně vhodný i pro seniory.

Koupit
nyní na Dynasit.cz za 685 Kč včetně DPH
Dynasit life i pro děti

Dynasit life i pro děti

Dynasit je maximálně vhodný pro děti. Vaše dítě trpí bolestí zad způsobenou každodenním nošením aktovky, sezením ve škole, sezením u počítače. Dynasit buduje hloubkové páteřní svalstvo vašeho dítěte. Snižuje tendenci se hrbit při sezení na židli. Jedná se o dynamicko-směrový polštář, který je klinicky testován s prokazatelným pozitivním zdravotním dopadem na vaše dítě.

Koupit
nyní na Dynasit.cz za 685 Kč včetně DPH
Dynasit Comfort – rehabilitace

Dynasit Comfort – rehabilitace

Dynamicko-směrový polštář Dynasit Comfort je primárně určen na rehabilitaci pooperačních stavů konečníku, pohlavních orgánů, hemoroidů, dny, defektů anorektální stěny, fraktur pánve a kostrče apod. Dynasit Comfort je konstruován tak, aby směroval svalové napětí při dynamickém sezení do hloubkových břišních svalů, a tím přispívá ke zkrácení doby léčby těchto stavů.

Koupit
nyní na Dynasit.cz za 985 Kč včetně DPH
Dynasit U - Dynamicko-směrový polštář pro maminky

Dynasit U - Dynamicko-směrový polštář pro maminky

Dynamicko-směrový polštář je speciálně navržen pro těhotné ženy, poporodní stavy a stavy inkontinence. Model Dynasit U je konstruován tak, aby směroval svalové napětí dynamického sezení do pánevního dna a zpevňoval ho. Dynasit U výrazně zrychluje proces hojení reprodukčních orgánů v době po porodu. Dynasit U je určen i ženám trpícím inkontinencí.

Koupit
nyní na Dynasit.cz za 1 185 Kč včetně DPH

Zrušit