Denise Richards dnes a před několika týdny...

Denise Richards dnes a před několika týdny... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vyzáblá bývalá Bond girl se konečně zaoblila. Podívejte, jak díky pár kilům zase omládla

V jejích šestadvaceti, po natočení Hvězdné pěchoty, po ní zatoužil snad každý chlap, který tento satirický sci-fi thriller Paula Verhoevena viděl. Místo mezi sexsymboly té doby si upevnila o dva roky později v bondovce Jeden svět nestačí s Piercem Brosnanem. Od té doby ale kariéra nádherné Denise Richards (43) pomalu klesala.

Prošla si nevydařeným manželstvím s nenapravitelným sukničkářem Charliem Sheenem a zaměřila se spíš na výchovu jejich dětí než na další natáčení. Poslední roky však Denise začala nápadně hubnout, což vyvolávalo obavy o její zdraví i o to, zda se s takovou muší váhou zvládne postarat nejen o své tři dcery, ale i dvojčata Boba a Maxe, která má Sheen se svou další exmanželkou Brooke Mueller. Richards o ně začala pečovat v době, kdy je sociální pracovníci drogově závislé Mueller odebrali.

Koncem loňského roku však Denise oznámila, že už se o dvojčata kvůli jejich nezvladatelnosti nebude starat, což vyvolalo konflikt mezi ní a Sheenem. Soudě podle viditelně zdravějšího výzoru pro sebe herečka udělala to nejlepší, i když údajně musela opustit dům ve West Hollywoodu, kde s dětmi bydlela. Patřil totiž Sheenovi a ten jej nedávno prodal... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků