Donna Grazie Marino della Torre a Domenico Martucci Super.cz

Matka Domenica Martucciho se rázně pustila do české policie: Může za smrt Ivety Bartošové!

30. května 2014 5:55

Matka Domenica Martucciho (42) Donna Grazie Marino della Torre, která nedávno přijela do Prahy, aby na české policii vypovídala proti Josefu Rychtářovi (60), si myslí, že manžel Ivety Bartošové (✝48) měl už dávno sedět. „Měl být ve vězení už minulý rok. Ale tady policie nic nedělá,“ řekla v rozhovoru pro Super.cz. Naráží tak na možnost, že kdyby policie u nás s Rychtářem zatočila již dávno, Iveta mohla ještě žít.

Ta je bytostně přesvědčená o tom, že jí Iveta nelhala, když říkala, že jí Rychtář v posledním telefonátu před tím, než se za ní do zámku vloupal, vyhrožoval zabitím syna Artura.

„Když Iveta byla na zámku, byla úplně psychicky v pohodě. Chtěla také na procházku. Po tom telefonátu začala plakat a třásla se. On ji odvezl násilím s sebou zpět,“ řekla nám na pietní vzpomínce na Ivetu na pražském Václavském náměstí, kam kromě ní, syna, řidiče a Macury s partnerkou a novinářů nikdo jiný nepřišel.

Donna Grazie si nemyslí, že by Iveta strach jen hrála. „Ne, bylo jí špatně, přišel doktor, přijela ambulance a policie. Po dvou dnech u mě se dala dohromady, na to mám svědky. Byla nádherná, a po tom telefonátu to začalo nanovo a byl všemu konec,“ je přesvědčená o tom, že Rychtář Ivetu psychicky deptal.

„Zapůsobila na mě jako nejsladší žena, krásná, dobrá, štědrá a milovala život. Ale on ji zničil,“ uvedla na závěr k Bartošové žena, o které sama zpěvačka mluvila jako o mamince, která jí velmi pomáhala. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků