Tereza Kostková byla hodně zaskočená.

Tereza Kostková byla hodně zaskočená. Foto: hermina.cz

To byl mejdan: Tereza Kostková slavila narozeniny jenom v ručníku

Herečku Terezu Kostkovou (43) zaskočila kamarádka. Pozvala média na oslavu hereččiných narozenin do kosmetického salónu, aniž by Tereza něco tušila. Zatímco oslavenkyně absolvovala kosmetickou proceduru, nechala nanosit občerstvení a když si Tereza šla pro kafe jenom v ručníku, vyděsil ji zapálený dort, zpěv Happy Birthday, kamery a fotoaparáty. "Fuj, to jsem se lekla," reagovala herečka, které leknutím málem ručník, jímž byla zahalena, spadl.

"Už mám po oslavě. Jsme v rodině čtyři Blíženci, tak jsme to nějak sfoukli. Mé narozeniny se slavily v Chorvatsku u moře. Dostala jsem kytku od manžela a byla jsem spokojená. Pětatřicítku neberu jako přelomový věk," míní Kostková. S množtsvím dárků se to u nich v rodině nepřehání. "Toníček dostal farmu se zvířátky, kterou si přál. Manželovi jsem dala bibli, krásně vázanou v kůži. S tatínkem jsem zašla na oběd a dostal pusu. Jo, vlastně kávovar," vzpomněla si herečka.

Ta teď bude ještě pár dní natáčet seriál Cesty domů. V červenci ji čeká dovolená. "Pojedeme na Mallorku. Vlakem a trajektem. To máme rádi," usmívala se, když líčila své plány v salónu Vlasty Libotovské. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků