Tereza Fajksová prý má špeky. My je nevidíme. Super.cz

Nedali byste mu ránu? Přítel nádherné Miss Earth hledá na jejím luxusním tělíčku špeky. Vidíte je snad?

4. června 2014 19:34

Loňská držitelka mezinárodního titulu Miss Earth, jejíž tělo bylo označeno za to nejkrásnější i na Miss Bikiny, má hodně náročného přítele. Ten půvabné blondýnce s luxusním tělem Tereze Fajksové (29) hledá na těle špeky. A ona to, kupodivu, akceptuje.

"Mám je, je to někde v zadečkové oblasti. Snažím se hodně posilovat, hraju beach volejbal a trošku jsem se i opálila, když byla ta vedra, tak to není tolik vidět. A taky dělám padesát kliků a sto dřepů denně," vypočítala.

A co vlastně partner dělá a jak on sám vypadá, že od něj kritiku přijímá? "Můj přítel je hodně velký a aktivní sportovec, má pekáč buchet na břiše a hledá na mne každou chybičku, protože on sám je nemá," vysvětlila.

Protože jsme Terezu potkali na přehlídce plavek, kterou samozřejmě nechodila sama, ale s kolegyněmi modelkami, zajímalo nás, které mají podle ní tu nejlepší figuru. "Našla jsem hodně velký pekáč buchet u Lucky Křížkové, to jsem docela koukala, protože už je maminkou. A i Veronika Procházková (31) má skvělou postavu. Byla jsem překvapená, že jsou to spíš starší holky. Máme krásné modelky a krásné holky," uzavřela Tereza. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků