Tereza Fajksová prý má špeky. My je nevidíme. Super.cz

Nedali byste mu ránu? Přítel nádherné Miss Earth hledá na jejím luxusním tělíčku špeky. Vidíte je snad?

Loňská držitelka mezinárodního titulu Miss Earth, jejíž tělo bylo označeno za to nejkrásnější i na Miss Bikiny, má hodně náročného přítele. Ten půvabné blondýnce s luxusním tělem Tereze Fajksové (30) hledá na těle špeky. A ona to, kupodivu, akceptuje.

"Mám je, je to někde v zadečkové oblasti. Snažím se hodně posilovat, hraju beach volejbal a trošku jsem se i opálila, když byla ta vedra, tak to není tolik vidět. A taky dělám padesát kliků a sto dřepů denně," vypočítala.

A co vlastně partner dělá a jak on sám vypadá, že od něj kritiku přijímá? "Můj přítel je hodně velký a aktivní sportovec, má pekáč buchet na břiše a hledá na mne každou chybičku, protože on sám je nemá," vysvětlila.

Protože jsme Terezu potkali na přehlídce plavek, kterou samozřejmě nechodila sama, ale s kolegyněmi modelkami, zajímalo nás, které mají podle ní tu nejlepší figuru. "Našla jsem hodně velký pekáč buchet u Lucky Křížkové, to jsem docela koukala, protože už je maminkou. A i Veronika Procházková (32) má skvělou postavu. Byla jsem překvapená, že jsou to spíš starší holky. Máme krásné modelky a krásné holky," uzavřela Tereza. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků