Paz de la Huerta má příšerný vkus....

Paz de la Huerta má příšerný vkus.... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

V tomhle by snad za střízliva na ulici nevyšla: Herečka s pochybnou pověstí se zlila pod obraz a děsila pekelným outfitem

Kam se na ni hrabou barové štamgastky Kate Moss (40) a Paris Hilton (33)? Tato herečka má ve 29 letech odpito více než kdejaká bouřlivá hollywoodská hvězda za celou svou kariéru.

Když Amerika vzpomínala na oběti válek, jimž věnovala Memorial Day, pro Paz de la Huerta to byla skvělá příležitost k tomu, aby si ve svém oblíbeném losangeleském baru dala pár skleniček něčeho ostřejšího. Oslavu státního svátku vzala zodpovědně a zapila snad i nešťastníky, kteří padli v dobách před naším letopočtem.

K ránu se tak hvězda seriálu Impérium - Mafie v Atlantic City domů vracela ve zbídačeném stavu, což u ní nijak nepřekvapí. Tentokrát při nastupování do taxíku neodhalila kalhotky, protože si u příležitosti státního svátku vzala džíny. K nim si ovšem oblékla outfit z repertoáru vysloužilé prostitutky, který vzbuzoval jen němý úžas. V eroticky laděném modelu Paz de la Huerta rozhodně nepřipomínala ženu před prahem třicítky, ale spíše zkušenou barovou povalečku s podstatně dřívějším datem narození. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků