Taťána Makarenko má potetovaný klín. Super.cz

Tahle česká modelka se bolesti nebojí: Nechala si potetovat intimní partie a ukázala to v plavkách

Když jsme se byli podívat na módní přehlídku plavek pro letošní sezónu, ty nejodvážnější vypadaly, jako by jejich nositelka Taťána Makarenko (32) na sobě měla jen síť jako chytrá horákyně.

"Ale byla tam béžová látka, opravdu," ujišťovala nás Táňa. "Majitelky obchodu mne už znají, takže vědí, že nemám problém obléknout si něco odvážného. Nejsem stydlivý člověk, to by se ani s mojí profesí neslučovalo. Už mají i moje míry v oku, tak nechodím na zkoušky, vždy se nechám překvapit, co budu mít na přehlídce na sobě," překvapila nás v pasáži Černá růže modelka.

A nezůstalo u jediného překvapení. Z pohledu zpod pódia totiž bylo u vystřiženějších nohaviček vidět, že má Táňa na intimních partiích jakési tetování. "To je pokračování hvězdičky, které jste si u mne už asi všimli ve spodní části bříška. Celkem je jich pět a nechala jsem si je udělat už v sedmnácti, protože pětka je moje šťastné číslo," objasnila Makarenko.

A kdo by se domníval, že to muselo příšerně bolet, podle ní by se mýlil. "Víc mě bolelo tetování v oblasti žeber, ale tady ne," uzavřela Táňa. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků