Connor má slavné rodiče.

Connor má slavné rodiče. Profimedia.cz

Cože? Tento povaleč má za rodiče nejkrásnější hollywoodský pár

Při pohledu na devatenáctiletého Connora by málokdo věřil tomu, že vyrůstal po boku nejzářivějších hollywoodských hvězd. Tohle že je syn Toma Cruise (51) a Nicole Kidman (46)?

Tento mladík se ani jednomu ze svých rodičů pochopitelně nepodobá, protože si jej slavný pár adoptoval společně s jeho nevlastní sestrou Jane. Tato životní kapitola Cruise a Kidman je ovšem poněkud opomenuta, protože oba slavní herci už mají vlastní potomky.

Manželství akčního hrdiny z Mission: Impossible a držitelky Oscara za roli ve filmu Hodiny trvalo 11 let, ale Nicole Kidman několikrát potratila, takže se pár rozhodl pro adopci. Po rozvodu se ovšem oba z nich po boku nových partnerů vlastních dětí dočkali. Tom Cruise má s Katie Holmes dceru Suri (8), jeho bývalá manželka si s Keithem Urbanem pořídila Sunday Rose (5) a Faith (3).

Všechny tři holčičky jsou nevlastními sestrami Connora Cruise, který pochopitelně zůstal v jejich stínu. Adoptovaný potomek známých herců se snaží prorazit v Hollywoodu, ale takovou díru do světa jako jeho otec nejspíš nikdy neudělá. Na rozdíl od něj totiž dává před posilovnou přednost hospodám a barům, což je na jeho postavě bohužel znát. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků