Bývalý manžel Ivety Bartošové Jiří Pomeje se brání proti prý vymyšlené zpovědi.

Bývalý manžel Ivety Bartošové Jiří Pomeje se brání proti prý vymyšlené zpovědi. Michaela Feuereislová

Exmanžel Bartošové se rozpálil doruda: O Ivetě jsem s nikým nemluvil, moje zpověď je vycucaná z prstu

Bývalý muž Ivety Bartošové (✝48) Jiří Pomeje (✝54) sice rád mluví, a to tak, že jeho řeč připomíná kadencí kalašnikov, je ale až s podivem, že po rozvodu s bývalkou o ní prakticky nikdy nemluvil. Vyhýbal se tomu, aby ji pomlouval, pouze varoval, že když se vážně nepůjde léčit, dopadne špatně. Když se nyní objevila jeho údajná zpověď plná nechutných detailů z Ivetina soukromí, mnozí nevěřícně kroutili hlavou, proč měl zapotřebí takhle se opřít do ženy, která se již nemůže bránit, a měli ho proto za odpornou hyenu.

Pomeje, k němuž se posléze obrátily zády i některé známé osobnosti, se však brání s tím, že nikomu žádný rozhovor nedal.

„Od rozvodu jsem se programově a zásadně nevyjadřoval na toto téma a to trvá až do dnešního dne. Dali za těchto okolností do mých úst přímé řeči, přitom jsem žádný rozhovor nikomu neposkytl,“ zlobí se a od svého údajného vyjádření se tak rázně distancuje.

„Mám svou rodinu. Nikdy pro mě nic nebylo víc. A už nikdy se na toto téma nechci vyjadřovat,“ dodal k tomu na sociální síti. Autorka zpovědi uvedla, že informace od něj měla z dřívější doby, když Iveta s Pomejem žila, čemuž se muž brání s tím, že mnoho věcí musela slyšet v soukromí a spíš i od Ivety, s kterou hojně spolupracovala. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků