Při pohledu na zpěvaččiny modely začne člověku automaticky znít v hlavě píseň Karla Gotta Přijela pouť.

Při pohledu na zpěvaččiny modely začne člověku automaticky znít v hlavě píseň Karla Gotta Přijela pouť. Foto: Archiv Prima TV

Slovenská carevna kýče si nedá pokoj: Sklovska nepřestává provokovat psycho šatníkem

Asi každému, kdo viděl některý z přímých přenosů X Factoru, spadla brada. Diváka doslova uchvacuje efektní scéna s obrazovkami a světelnými efekty, početná company, profesionální zázemí, nemluvě o velmi zdařilých výkonech soutěžících. To, co vytvořil slovenský televizní tým, se dá srovnávat snad jen s vizuálním ohňostrojem na Eurovizi.

Něco ale za tím vším pokulhává, a tím je porota, respektive jedna porotkyně. Tvůrci vložili nejspíš tolik peněz a úsilí do tvorby samotné scény, že už nezbyla síla na transformaci psycho šatníku Sisy Lelkes Sklovske (56). Vůbec bychom nechtěli vyčítat zpěvačce, že v X Factoru je za dámu, vždyť na roli operní divy má právo. Problém je spíš v tom, že Sklovska své outfity pomocí prvoplánově efektních cirkusových doplňků vyhnala vždy daleko za hranici dobrého vkusu.

Abychom ale jen nehanili, vizážistům talentové soutěže musíme složit poklonu, že přesvědčili solárii a samoopalovacími krémy posedlou Sisu, aby svou kůži zesvětlila aspoň o dva odstíny. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků