Andrea je za volantem hodně sexy.

Andrea je za volantem hodně sexy. Foto: autosalon Dajbych (4x)

Verešová nafotila novou, sexy kampaň: Auta si díky tomu, jak se válí po kapotě, nevšimnete

Andrea Verešová (41) se stala tváří nového luxusního sporťáku a v kampani je snad ještě víc sexy, než kdyby se svlékla do spodního prádla. A zadavatelé zakázky už trochu litují. Na vůz se totiž podíváte nikoli ve druhém, ale snad až v pátém plánu.

"Kdo jiný by mohl takový vůz prezentovat než krásná, sebevědomá žena?" vysvětlil majitel salonu, proč k nafocení pozval právě Verešovou. Po zhlédnutí kolekce fotografií si ale uvědomil, že sex-appeal slovenské krásky odvádí pozornost od nádherného vozu. "Je sice pravda, že mě to zpočátku trochu zaskočilo, důvod k nějaké ponurosti to ale rozhodně není a rádi se fotografiemi pochlubíme," uzavřel nakonec diskuzi na téma krásné ženy a luxusní vozy.

Pózovat ve voze a válet se po kapotě je jedna věc, řídit jej ale není až tak jednoduché. Jaká je Andrea za volantem? "Autem jezdím opravdu často a moc ráda," uvádí půvabná modelka. "Nejčastěji jezdím samozřejmě za prací, to řídím většinou sama. Pokud ale jedeme k rodině na Slovensko, nechávám řídit manžela. Stejně tak to mám i na cestách za lyžováním do zahraničí," dodala.

Jakožto maminka dvou dětí dává Andrea přednost kvalitním, bezpečným vozům. Svým ratolestem vlastně přizpůsobuje výběr vozu i jízdu. "Baví mě rychlé sporťáky, zvlášť v létě, ale pokud jedu s dětmi, myslím především na jejich bezpečnost." Modelka ještě prozradila, že jako většina žen hodnotí také design vozu a na horách jezdí čtyřkolkou nebo offroadem. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků