Léto 2014: Přivítejte ho ve stylovém outfitu!

22. května 2014 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Vyhlíželi jste léto s nedočkavostí a čekání na něj vám přišlo nekonečné? Nyní je konečně tady a my pro vás máme modely, ve kterých letos v horkých letních dnech zabodujete. Módním trendům budou vévodit etnické potisky, zářivé barvy a dlouhé sukně. Nadále uděláte jedině dobře, sáhnete-li po oblíbené krajce.
Objevte kouzlo jednoduchosti

Objevte kouzlo jednoduchosti

Jednobarevné modely mají několik výhod. Například je bez problému sladíte s různými doplňky a v neposlední řadě dají prostor pro vyniknutí vaší přirozené krásy. Touto předností se pyšní i červený top z žerzejového materiálu, který můžete zkombinovat s čímkoliv od elegantních legín po sportovnější šortky. Pohodlný top je pro vás připaven hned v několika barevných variantách (v balení naleznete vždy dva různě barevné kusy).

Koupit
nyní na cellbes.cz za 458 Kč včetně DPH
Ať žijí etnické vzory!

Ať žijí etnické vzory!

Žhavou novinku letošní sezóny představují etno potisky, které evokují nespoutanost a svobodomyslnost dávných kultur. V kombinaci s černobílou klasikou, stálici ve světě módy, je tento trend zkrátka jedinečný. Máte-li v oblibě délku kalhot capri, seznamte se s tímto šmrncovním kouskem, ve kterém se snoubí všechny výše uvedené módní prvky. Kromě jejich stylovosti oceníte rovněž příjemný bavlněný materiál, díky němuž můžete v kalhotách pohodlně trávit dlouhé letní dny.

Koupit
nyní na cellbes.cz za 399 Kč včetně DPH
Pestré barvy a vzory? Ano - stačí se nebát!

Pestré barvy a vzory? Ano - stačí se nebát!

Být odvážný se někdy vyplácí a u této pestrobarevné tuniky to platí dvojnásob. Vzbudíte-li se ráno bez nálady, stačí se obléknout do tohoto skvostně propracovaného modelu. Rozzáříte tak nejenom sebe, ale i své okolí. Díky výstřihu do V, jež je ozdoben nespočtem kouzelných korálků a flitrů, vám odpadá práce s laděním doplňků. Stačí obléknout jednobarevné kalhoty a můžete vyrazit rozdávat radost kolem.

Koupit
nyní na cellbes.cz za 699 Kč včetně DPH
Maxi sukně – maxi úspěch

Maxi sukně – maxi úspěch

Palec nahoru nezískávají od módní policie pouze minisukně a ultrakrátké šortky. Zelenou dostaly i sukně a šaty tzv. maxi délky ke kotníkům. Tento fakt dozajista ocení všechny ženy, které by rády zamaskovaly drobné nedostatky, které případně shledávají na svých nohách. Skvělou volbou na léto může být béžová sukně z lehoučkého tkaného materiálu, jejíž splývavý střih zalichotí každému typu postavy. Zafouká-li slabý vánek, rozevlátá sukně kolem jenom podtrhne váš půvab.

Koupit
nyní na cellbes.cz za 749 Kč včetně DPH
Něžná krajka z vás vykouzlí vílu

Něžná krajka z vás vykouzlí vílu

Krajka představuje materiál, jehož obliba poslední dobou stále roste. A nelze se ani ničemu divit. Vždyť v čem, milé dámy, lze vypadat křehčeji a smyslněji než právě v krajce? Uznejte, kdo z vás se jednou za čas nechce proměnit v éterickou bytost, jejímuž kouzlu podlehne nejeden muž? Vězte, že v tomto bílém tričku s krajkou v horní části na vás spočine spousta užaslých pohledů.

Koupit
nyní na cellbes.cz za 549 Kč včetně DPH