Dvě podoby Sharon Stone

Dvě podoby Sharon Stone Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Proč ze sebe dělá stařenu? Hvězda Základního instinktu si dobrovolně přidává roky navíc

23. května 2014 20:01

Sharon Stone (56) je ve filmovém světě velkou výjimkou nejen svými odvážnými politickými názory, ale především specifickým módním stylem, který často způsobí více škody než užitku.

Díky erotické scéně v thrilleru Základní instinkt se Sharon Stone zapsala do dějin filmu a stala se sexsymbolem 90. let. V současné době sice stále patří k nejatraktivnějším padesátnicím, ale občas to se snahou o přirozenost tak přepískne, že působí jako unavená babička.

Právě takto se Sharon prezentovala na filmovém festivalu v Cannes. Zatímco její kolegyně si lámou hlavu nad večerní róbou i účesem, Stone se předvedla ve své civilní podobě. Ve Francii očividně neměla potřebu exhibovat, a tak na francouzskou Riviéru dorazila v černém tílku, pod něž si tradičně nevzala podprsenku, a zcela zanevřela na make-up, což zdůraznilo její vrásky.

Jen o měsíc dříve se přitom známá herečka ukázala v podstatně lepším světle. Před společenskou akcí v brazilském Sao Paulu se svěřila do péče stylisty a výsledek byl o poznání lepší. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků