Veronika Arichteva: Vlevo foto z Ordinace, kterou herečka začala natáčet ještě za studií, vpravo fotka z První republiky.

Veronika Arichteva: Vlevo foto z Ordinace, kterou herečka začala natáčet ještě za studií, vpravo fotka z První republiky. Foto: Super.cz/ Archiv České televize/ Archiv TV Nova

Prošla Ordinací, Vyprávěj i První republikou: Tahle kočička je novou seriálovou hvězdou

Poprvé ji nejspíš diváci zaregistrovali v Ordinaci v růžové zahradě, kde hrála dceru hlavní hrdinky v podání Daniely Šinkorové. Pak ji objevil režisér Biser Arichtev (nejen) pro Vyprávěj. Ten se posadil také na režisérskou stoličku První republiky, kam ji - už jako svou manželku - obsadil do jedné z hlavních rolí.

Řeč je o Veronice Arichtevě, dříve Nové, z níž se, jak už to tak vypadá, možná trochu nenápadně stala nová seriálová hvězda. Vždyť všechny zmiňované seriály patří, co se sledovanosti týče, k velmi úspěšným projektům a role v nich zajistí hercům čestné místo v povědomí diváků.

Veronika je absolventkou Pražské konzervatoře a kromě seriálů se objevila na prknech Městského divadla Mladá Boleslav či Divadla Na Prádle. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků