Lady Victoria Hervey

Lady Victoria Hervey Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Svůdná aristokratka provokovala v Cannes: Na premiéru oblékla průsvitnou róbu bez podprsenky

20. května 2014 21:55

Kdo nedostal pozvánku do Cannes, jako by nebyl... Smetánka ze všech koutů světa se momentálně sjíždí do Francie, aby se stala součástí nejproslulejšího mezinárodního filmového festivalu. Pondělní premiéra dramatu Foxcatcher v Cannes neunikla mimo jiné ani Lady Victorii Hervey, dceři markýze z Bristolu. Sedmatřicetiletá blondýnka už několikrát předvedla, že jí ani šlechtický původ nebrání v nošení modelů, které by byly například pro vévodkyni z Cambridge Kate naprosto nemyslitelné.

Růžová sukně z flitrů by ještě dekorum splňovala, s vrškem už to bylo horší. Zdánlivě cudný střih šatů bez výstřihu a s dlouhými rukávy byl totiž z módní síťoviny, která nechala prosvítat každý centimetr kůže.

Na festivalu nechybí ani Victoriina kamarádka Lindsay Lohan, se kterou byla Victoria minulý týden spatřena v Londýně v salónu krásy. Je jasné, že se obě provokatérky sejdou i tentokrát. Pro Lindsay však jejich společná pařba během festivalu v roce 2010 neměla nejlepší dozvuk, jelikož se v médiích objevily fotografie, jak po jedné z párty padá alkoholem zmožená na zadnici. Jak to asi dopadne letos? 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků