Tomáš Klus

Tomáš Klus Herminapress

Tomáš Klus přiznal důvod, proč vydal svůj zpěvník: Kvůli prachům!

Zpěvák a také herec Tomáš Klus (33) se vrátil z jarní části českého turné, a zanedlouho zamíří na jeho pokračování na Slovensko. Mezitím si udělal chvilku, aby přišel za svými fanoušky, uspořádal autogramiádu a představil svůj nedávno vydaný zpěvník Já, písničkář 2. A přiznal hlavní důvod, proč ho napsal. Kvůli penězům!

„Jsem v pohodě, v klidu, bavím se a doufám, že bavím i lidi na koncertech. Chtěl jsem vždycky něco napsat, a tak tuto dráhu začínám netradičně. Pro ty, kteří si chtějí se mnou zanotovat, jsem dal do kupy druhý zpěvníček. A když se mne zeptáte proč, tak odpovím kvůli zisku,“ řekl se smíchem Klus.

Tomáš se vedle muziky věnuje herectví. Před třemi roky si zahrál zamilovaného prince v pohádce Tajemství staré bambitky. Další herecké aktivity ale odložil na druhou kolej. „Byla to dobrá zkušenost, ale jsem především zpěvák, takže s filmováním si dám nějaký čas pokoj. Jednak mne čekají letní festivaly, na které se moc těším, a za druhé mám rodinu. Takže letos bude jen muzika a v zimě dovolená s manželkou a Josefínkou. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků