Policie dál intenzivně šetří případ Ivety Bartošové.

Policie dál intenzivně šetří případ Ivety Bartošové. Foto: Super.cz, Michaela Feuereislová

Vyšetřování smrti Ivety Bartošové: Policie už vede dva spisy. Co ukrývá v trezoru?

Zatímco u jiných podobných případů by patrně již dávno policejní vyšetřování skončilo, kvůli mediálně mimořádně sledované sebevraždě Ivety Bartošové (✝48) se strážci zákona snaží, jak mohou. Podle našich informací ve vyšetřování už nehraje prim zrzavá bývalá herečka Kamila přezdívaná Rudá Sonja. „Vede to nyní šéf kriminálky. Pomáhá mu spousta podřízených a musejí používat i trezor!“ tvrdí náš zdroj.

„Případ se dokonce rozdělil do dvou spisů. Jeden se týká vyšetřování sebevraždy Ivety Bartošové, druhý trestné činnosti, kterou na ní někdo mohl páchat,“ říká pramen s tím, že ale s ohledem na stav prověřování případu nechce raději nic specifikovat, aby někoho nevylekal. Že by snad šlo o pátrání po tom, zda zpěvačka skutečně nebyla obětí domácího násilí?

Kriminalisté stále netrpělivě čekají na to, až dorazí toxikologické výsledky, jež mají potvrdit, či vyvrátit, zda zesnulá umělkyně měla v těle zbytkový alkohol a (nebo) prášky. Nález stop po lécích se podle našich poznatků předpokládá.

Na oddělení prý byla zavedena přísná bezpečnostní opatření. „Některé části spisu jsou uloženy odděleně v jiném trezoru. Panuje tam obava, aby se třeba fotografie z místa činu, ale i další důkazy, nedostaly do médií,“ dozvěděli jsme se závěrem. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků