Jana Kratochvílová už člověka moc nepřipomíná. Super.cz

Je to ještě homo sapiens? Rozhovor se známou zpěvačkou jen pro silné povahy

Od zpěvačky Jany Kratochvílové jsme na extrémní outfity sice zvyklí, ale doposud jsme od ní raději udržovali odstup. Tentokrát jsme to nevydrželi, i když strach, že na nás přeskočí nějaká breberka, která by se mohla skrývat v paruce, jíž zpěvačka naprosto skryla svoji tvář, panoval.

Proč takhle Jana proboha chodí? "Tohle je omyl. Teď jsme točili desku, kde učíme mluvit lidi s buňkami a já špatně nasměrovala energii. Moje kamarádka skinheadka si přála, aby jí zase rychle narostly vlasy, a takhle to dopadlo," řekla bez uzardění, i když toho bychom si stejně nevšimli, zpěvačka.

Nehodlá tak prý ale zůstat napořád. "Jen budu muset zase začít mluvit s buňkami a to bude chvilku trvat," vysvětlila. To, že má na hlavě paruku, jen opačně nasazenou, a stačilo by ji sundat, jsme si jí raději netroufli říct a v mystifikačním rozhovoru pokračovali dál.

Pokusili jsme se ovšem naznačit, že ani v případě, když by člověk obrostl jako bratranec Itt z Addams Family, není nutné hovořit s buňkami a dobře by posloužila i žiletka. "Tak ostré neseženete," bránila se Kratochvílová a k tomu ještě vysvětlila funkci vlasů, o níž zřejmě slyšel jen málokdo. "Vlasy jsou energie a spirály do vesmíru. I NASA uvažuje o uniformě na lety ve vesmíru z vlasů a vlásečnic," zazněla Janina teorie, po níž už jsme neměli sílu pokračovat dál. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků