Solange Knowles je prý už unavená z toho, že neustále žije ve stínu své slavnější sestry.

Solange Knowles je prý už unavená z toho, že neustále žije ve stínu své slavnější sestry. Profimedia.cz

Solange Knowles po potyčce s Jay-Z smazala všechny fotky své sestry Beyoncé

15. května 2014 8:09

Zpěvačka Solange Knowles (27), mladší sestra podstatně slavnější americké hvězdy Beyoncé (36), našla dokonalý způsob, jak na sebe upozornit. Prý jí vadilo, že pro její kariéru švagr Jay-Z nedělá tolik, co pro její sestru Beyoncé, s níž je ženatý. Tak se s ním pohádala ve výtahu, a dokonce ho napadla. „Náhodou“ vše zachytily bezpečnostní kamery a „neplánovaně“ se záběry dostaly do rukou bulváru. Teď Solange smazala ze svého profilu na Instagramu fotky se straší sestrou. Aby se náhodou o ní nepřestalo psát předčasně.

Sedmadvacetiletá zpěvačka žije ve stínu o pět let starší sestry řadu let. Zpívají obě, Beyoncé zná každý, Solange zatím jen hrstka jejích oddaných fanoušků.

Není sice známo, co se ve výtahu mezi Solange a švagrem stalo, Beyoncé většinu času běsnění své sestry jen přihlížela, až po chvíli do incidentu vstoupila a pokusila se mladší sestru uklidnit. Z hotelu Standard pak odjížděly spolu jedním vozem, zatímco Jay-Z nasedl do jiného auta.

Beyoncé se v pondělí vydala s manželem na zápas týmů Brooklyn Nets a Miami Heat v New Yorku a chovali se k sobě stále jako zamilované holubičky. 

Famous