Christina Aguilera bude brzy maminkou.

Christina Aguilera bude brzy maminkou. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Zpívající bojovnice s nadváhou se opět zakulatila: Tentokrát je za tím ovšem její těhotenství

Americká zpěvačka Christina Aguilera (33) je proslulá nejen silným hlasem, ale také váhovými výkyvy, jaké nemají ve světovém šoubyznysu obdoby. Během několika měsíců je schopná zhubnout i nakynout o několik desítek kilogramů.

Postava Christiny je opravdu velmi tvárná, o čemž svědčí její fotky z posledních let. V rámci několika měsíců se dokázala proměnit z dobře živené samice do štíhlé sexy krásky. V jejím případě to ovšem funguje i obráceně. Po několika cyklech obezity a štíhlosti je Aguilera ve fázi, kdy si se svou postavou nemusí dělat starosti. Brzy totiž na svět přivede svého druhého potomka a v těhotenství se nemusí trápit dietami.

Zpěvačka by se měla pomalu připravovat na porod, ale navzdory zakulacenému bříšku nepřestává vystupovat. Během koncertu v Los Angeles nastávající maminka zářila štěstím a pár kilo navíc jí nikdo neměl za zlé.

Aguilera už má s těhotenstvím zkušenosti. Otcem šestiletého Maxe je její exmanžel Jordan Bratman. Druhým potomkem slavné zpěvačky bude dcerka, již počala se snoubencem Mattem Rutlerem. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků