Proč Michal David podstoupil liposukci? Co vězí za novou vlnou hubnutí, která se šíří mezi celebritami?

13. května 2014 10:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Že se celebrity a známé osobnosti o sebe musí starat, protože je vídáme často na televizních obrazovkách, asi není nic, co by někoho překvapilo. A kde jinde začít, než u postavy. Jak tedy zhubnout rychle a jednoduše? Ti slavní to ví zase jako první!
Světové hubnutí už i v Česku

Světové hubnutí už i v Česku

Absolutní hit světových celebrit zamířil už i do Česka a šíří se jako lavina. Je jím liposukce, kterou ve velkém podstupují už i naše celebrity. A proč? Tato liposukce je totiž jednoduchá, s rychlými výsledky a nevyžaduje ani pobyt na klinice ani dlouhou rekonvalescenci. V tajném jazyku celebrit to pak znamená, že je to liposukce snadno utajitelná a pro paparazzi těžko vystopovatelná. Důkazy prostě chybí. Jak se ta či ona celebrita přes noc dostala do šatů o 3 konfekční velikosti menších pak můžeme jen spekulovat. Ale nemyslete si, že jde jen o slavné ženy. Tato liposukce se týká ve velkém i slavných mužů. Těmi z posledních jsou i populární hitmaker Michal David či zpěvák Petr Kotvald.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Co mají společného Michal David a Petr Kotvald?

Co mají společného Michal David a Petr Kotvald?

„Zprvu jsem se obával a nechtěl si liposukci připustit. Na klinice Yes Visage jsem si však uvědomil, že se nejedná o žádné drsné vypumpování tuku z těla, ale o elegantní a šetrný zákrok, který potřebuji a nijak mě neomezí v mém zaneprázdněném životě. Nyní jsem rád, že jsem jej absolvoval,“ přiznal Michal David k liposukci SlimLipo oblasti podbradku. Pěvecký kolega Petr Kotvald zase ke stejné liposukci v oblasti břicha přiznává: "Vždycky jsem na sobě pracoval, jenže s přibývajícími roky je to těžší. A právě břišní část zarputile vzdoruje i přes úporné cvičení. Zvolil jsem proto razantnější krok. Ale zákrok byl naopak překvapivě jednoduchý a rychlý. Cítím se moc dobře," prozradil zpěvák.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Hubne se břicho, nohy, boky i podbradek

Hubne se břicho, nohy, boky i podbradek

Ano, tou liposukcí, o které se všude mluví je Laserová liposukce SlimLipo. „Je to skutečně v současnosti hit mezi liposukcemi. Díky její dostupnosti a nenáročnosti však tato liposukce určitě není jen výsadou celebrit, ale je o ni obecně veliký zájem. Oproti všem ostatním formám liposukce klienti nejvíce oceňují její minimální invazivnost a rychlost. Obrovským plusem je pak i působení samotného laseru na pokožku, která se zpevní a hezky přilne bez vzniku kožních převisů,“ vysvětlil nám MUDr. Martin Paciorek z Kliniky Yes Visage. Málokdo také ví, že touto liposukcí lze kromě klasických partií jako bříško, boky, zadek či stehna řešit například také povislé paže nebo podbradek a dvojitou bradu.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Bříško řeší i Simona Krainová

Bříško řeší i Simona Krainová

Není náhodou, že SlimLipo naleznete v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě právě na pobočkách Kliniky Yes Visage. Ta patří mezi špičku u nás, disponující účinnými metodami formování postavy od neinvazivních až po zákroky moderní plastiky. Například Simona Krainová zvažuje moderní plastiku bříška. Abdominoplastika napravuje povislou kůži, převisy nebo rozestoupené břišní svaly, které nelze vycvičit a vznikající nejčastěji po porodu. „Mám za sebou dva porody za poslední čtyři roky a je mi 41 let. Pokud lze povolené svaly stáhnout zase k sobě a vrátit bříšku zpět pevný tvar, proč se donekonečna trápit? Nezabere-li cvičení, prostě půjdu za primářem Krejčou na Kliniku Yes Visage,“ prozradila Simona.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Nejen nové bříško zdarma!

Nejen nové bříško zdarma!

Nejen nové bříško nebo moderní liposukci SlimLipo, ale jakoukoli vysněnou změnu můžete vyhrát v soutěži o proměnu dle vašeho přání se Simonou Krainovou a Klinikou Yes Visage. Jak soutěžit a podrobnosti naleznete na webu kliniky.

Soutěžte
nyní na Kliniku YES VISAGE