Zvláštní fanoušek Bartošové Petr Veselý pochopil, že potřebuje psychiatry.

Zvláštní fanoušek Bartošové Petr Veselý pochopil, že potřebuje psychiatry. Michaela Feuereislová

Iveto, jdu si lehnout na tvou postel! Bláznivý fanoušek Ivety chce truchlit tam, kde ležela Bartošová

Chtěl zbít Rychtáře a Macuru, teď se ještě domáhá umístění na psychiatrii, kde loni ležela i samotná Iveta Bartošová (✝48). Podivný fanoušek zpěvačky Petr Veselý to, zdá se, nemá v hlavě úplně v pořádku. A navíc by chtěl být strašně slavný, což je smrtelná kombinace…

„Souhlasím s vaším názorem na pana Rychtáře, on ale paní Bartošovou nemiloval. Kdyby ano, dneska by Iveta žila a měla se fajn,“ napsal nám. A nejen do naší redakce pak poslal následující podivný text.

„Smrt paní Bartošové nesu špatně, jsem psychicky na dně. Chci jet za Macurou příští týden a dát mu na barák plakát nebo sprejem napsat, že to je spolupachatel. Předtím ale zvažuji navštívit psychiatrii v Bohnicích, přesně tam, kde byla Iveta. Budu tam v pondělí v šestnáct hodin, můžete mi tam poslat nějakého fotografa,“ napsal. Zdá se být Ivetou až posedlý a nedivili bychom se, kdyby vyžadoval i umístění ve stejném pokoji a na stejném lůžku, kde se psychiatři snažili léčit i samotnou Bartošovou.

Proč se nejde léčit bez humbuku, vysvětlil zvláštně. „Není mi dobře. Přece se nezabiju. S panem Rychtářem i Macurou mám nevyřízené účty, potřebuju mít tedy zaznamenané, co se se mnou děje,“ tvrdil nám pak do telefonu. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků