Miley Cyrus po nočním tahu Londýnem.

Miley Cyrus po nočním tahu Londýnem. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Miley Cyrus dostala školu života: Takhle se zřídila po boku barové legendy Kate Moss

Když nestydatá zpěvačka Miley Cyrus (21) dorazila v rámci svého turné do Londýna, nemohla vynechat všechny místní atrakce včetně veteránky módních mol Kate Moss (40), s níž se člověk rozhodně nenudí.

Po perverzním koncertním vystoupení, na němž se evropské publikum dostatečně nasytilo pohledem na její intimní partie a vyslechlo si výzvu k experimentování v sexu za podpory lehkých drog, Miley vyrazila na noční tah, aby se na vlastní kůži přesvědčila o kvalitě londýnských klubů.

Zpěvačka, která se s doznívající pubertou přeorientovala z country stylu k porno popu, si rezervovala celý klub, do něhož pozvala svůj bizarní tým zahrnující prsatou obryni a liliputku i VIP hosty. Na večírku, kde alkohol tekl proudem, pochopitelně nemohla chybět Kate Moss, jejíž řádění pod vlivem alkoholu a drog patří k Londýnu stejně neodmyslitelně jako legenda o Jacku Rozparovači.

Miley si ovšem pro exkurzi nočním Londýnem nezvolila nejlepší průvodkyni. Zkušená Kate Moss má totiž podstatně tužší kořínek, a americká provokatérka jí očividně nestačila. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků