Pusťte slunce pod plavky!

13. května 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Snem snad každé ženy je nekonečné opalování na písečné pláži střídané s příjemným osvěžením v moři. Sen ale pokračuje v podobě dokonalejšího opálení těla a rychleschnoucích plavek. Plavky Kiniki jsou zhmotněním tohoto snu.
Snem snad každé ženy je nekonečné opalování

Snem snad každé ženy je nekonečné opalování

Už žádné úprky z moře do kabinky na převlékání, abyste se cítila alespoň trochu pohodlně v něčem suchém. Nemusíte se již více obávat ani prochladnutí a snížíte také riziko infekčních onemocnění.

Koupit
nyní na Kiniki.eu
Jak to funguje?

Jak to funguje?

Látka, ze které jsou plavky vyrobeny, obsahuje tisíce drobných mikrootvorů, které dovolí slunečním paprskům proniknout až na pokožku. Opálení se bude postupně prohlubovat v závislosti na vašem typu pleti a pigmentaci, až docílíte rovnoměrného opálení pod plavkami i mimo ně.

Koupit
nyní na Kiniki.eu
Výborné rychleschnoucí vlastnosti

Výborné rychleschnoucí vlastnosti

Plavky Kiniki schnou až 3x ryhleji než ostatní - mikrootvory znamenají menší množství látky, a proto patentovaný materiál Transol zadržuje mnohem méně vody. Díky tomu můžete z moře zamířit rovnou do baru na osvěžující drink a cestou ohodnotit pohledem všechny opálené krasavce…

Koupit
nyní na Kiniki.eu
A co dále?

A co dále?

Plavky Kiniki jsou vysoce odolné proti slané vodě, chlóru i opalovacím prostředkům, takže rozhodně vítězí nad všemi ostatními plavkami a získávají pomyslného Oscara za rychleschnoucí a výborné opalovací schopnosti. Konečně ideální a vysoce odolné plavky, vyrobené v Anglii, ve kterých budete vypadat neodolatelně.

Koupit
nyní na Kiniki.eu
Kolekce pro dámy i pány

Kolekce pro dámy i pány

Vybírat můžete z různých velikostí, vzorů a modelů. Buďte sexy a opálená v rychleschnoucích plavkách Kiniki! V nabídce jsou jednodílné i dvoudílné modely, můžete vybrat rozdílnou velikost horního a spodního dílu – od velikosti 34 až do velikosti 48, což zajisté uvítá mnoho z vás. Vše můžete doladit doplňkem v podobě parea, kaftanu či šatů ve stejném vzoru. S těmito plavkami vám odpadne návštěva solárií, kam mnohé slečny a ženy chodí právě za účelem doopalování bílých míst na těle. Takže v podstatě šetříte čas i peníze a hlavně své zdraví. A aby se muži necítili ošizeni, je i pro ně připraveno mnoho vzorů v až čtyřech střizích.

Koupit
nyní na Kiniki.eu