Iveta Bartošová s bratrem Lumírem a matkou Svatavou

Iveta Bartošová s bratrem Lumírem a matkou Svatavou Foto: archiv Super.cz

Rodina Ivety Bartošové nesouhlasí, že byla uvedena na parte: Od Josefa Rychtáře se distancuje

Josef Rychtář (63) včera rezignoval na uspořádání velkolepého pohřbu Ivety Bartošové (✝48) za přítomnosti médií a fanoušků. Jak už Super.cz informoval, na vrata zpěvaččiny vily vyvěsil parte s informací, že se poslední rozloučení uskuteční v úzkém rodinném kruhu bez účasti veřejnosti a médií.

Na parte byli kromě Rychtáře za pozůstalé uvedeni i syn Artur, maminka Svatava a sourozenci Ivana s Lumírem. Háček je v tom, že rodina nesouhlasí s tím, že byla na parte uvedena, protože se s Josefem Rychtářem nedohodla na pohřbu ani na místě, kde budou uloženy zpěvaččiny ostatky.

„Artur Štaidl, Svatava, Lumír a Ivana Bartošovi prohlašují, že k žádné dohodě s panem Rychtářem o pohřbu ani uložení Ivety Bartošové nedošlo, a proto s jím vydaným parte nemají nic společného,“ uvedla rodina pro Blesk.

Rodina si přála uspořádat poslední rozloučení v Ivetině rodném Frenštátě pod Radhoštěm. Na to ale Rychtář zřejmě nepřistoupí. Místo pohřbu je sice tajné, ale spekuluje se o malé obřadní síni strašnického krematoria. Poslední rozloučení s Ivetou Bartošovou by se podle informací Super.cz mělo konat dnes nebo zítra. Mluví se ale také až o pátku. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků