Jak to bylo v minulosti s nejnudnější Českou Miss? Super.cz

Prý byla ještě nudnější. Proč ze sebe úřadující Česká Miss ve škole dělala šedou myš?

11. května 2014 9:58

Gabriela Franková (24) je veřejností kritizována za svou průměrnost. Lidé jí mají za zlé, že ani po měsíci od korunovace se neprezentuje jako královna krásy, ale spokojí se s nálepkou „té dívky od vedle“, na kterou si člověk vlastně ani neutvoří názor.

Česká Miss 2014 nám prozradila, že v minulosti to s ní bylo ale ještě horší. „Nikdy jsem módu neprožívala. Snažila jsem se být ve škole šedá myška, a ne úplně na sebe upozorňovat. Brala jsem si na sebe triko a džíny, nebo černé triko a černé legíny. Šlo mi o to, abych byla neviditelná," prozradila nám Gábina. A co bylo tím důvodem, že chtěla Franková splynout s davem? „Tím, že jsem dělala modeling, tak jsem byla tím pádem nějak jiná. Nepotřebovala jsem na sebe víc upozorňovat.“

V současné době si modelku vzal do parády stylista, kterého zařídila Česká Miss. Teď už Gábině nekompromisně vytřídil šatník a pomalu s ní začíná nakupovat nové kousky hodné jejího titulu. „Teď se to teprve učím, nakupuju nové věci a můj stylista mi s tím hodně pomáhá," nechala se slyšet Gábina, kterou jsme s jejími kolegyněmi načapali na nákupech v obchodě s džínovou módou v obchodním centru na pražském Chodově. Jsme vážně zvědaví, kdy se nová módní politika na Gabriele projeví. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků