Tippi Hedren překvapila svou odvahou ve výběru šatů.

Tippi Hedren překvapila svou odvahou ve výběru šatů. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Herečka z Hitchcockových Ptáků si v 84 letech troufla na šaty s takovýmhle výstřihem!

Šarm herečce Tippi Hedren neschází ani dnes, na první pohled je všem jasné, že zamlada musela být tato dáma výjimečně krásná. Její půvaby učarovaly dokonce i mistrovi v oboru hororů Alfredu Hitchocockovi, jenž ji obsadil do hlavní role svého nejslavnějšího počinu Ptáci. Stále vitální herečka se nevytrácí z povědomí lidí, jelikož občas zavítá na významnou společenskou akci jako například nedávno na osmou výroční BritWeek Launch Party na britském konzulátu v Los Angeles.

Čtyřiaosmdesátiletá Hedren se zde setkala s řadou dalších známých tváří, mimo jiné i s Mischou Barton či zpěvákem Sealem. Herečka v letech, již Hitchcock obsadil ještě do svého dalšího thrilleru Marnie vedle Seana Conneryho, měla zaručeně jeden z nejhlubších výstřihů ze všech přítomných dam.

V herecké linii po Tippi pokračují i další generace. Její dcerou je totiž ‚Podnikavá dívka‘ Melanie Griffith a vnučkou pak čtyřiadvacetiletá Dakota Johnson, která získala roli ve snímku natočeném podle předlohy bestselleru spisovatelky E. L. James Padesát odstínů šedi. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků