V péči o klouby vsaďte na výsledky. Účinnost přípravku Gelmodel potvrzují klinické studie

Zapomeňte na barevné plakáty, libozvučné reklamy a cenové podbízení. Myslete na své klouby a zaměřte se na fakta. Je tady Gelmodel, tekutý doplněk stravy obsahující hydrolyzovaný kolagen, jehož vysokou účinnost potvrdila detailní klinická studie. Vynikající výsledky mají své důvody. Na straně Gelmodelu stojí celá řada argumentů, které stojí za to číst, ověřit a přijmout. Pomůžete tím totiž sobě a především svým kloubům. Za vynikajícími výsledky Gelmodelu dosaženými v rámci klinického testování stojí specifická účinná látka COLATECH®, která tvoří hlavní složku Gelmodelu Premium.

COLATECH® vyvinula španělská farmaceutická firma Pharmadiet An OPKO Health na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Kouzlo této látky spočívá v tom, že má nesrovnatelně vyšší stupeň enzymatického naštěpení kolagenu (nejméně 4x). To v praxi znamená, že se výborně vstřebává v organismu. Do vašeho těla se tak dostane více účinné látky.

Koupit
nyní na gelmodel.cz

Účinnost Gelmodelu Premium potvrdila dokonce dvojice studií. Již dříve byl přípravek úspěšně testován na univerzitě ve Španělsku. Vynikající výsledky potom prokázala porovnávací klinická studie, která proběhla na špičkových ortopedických a revmatologických klinikách v ČR pod vedením Prof. MUDr. Tomáše Trče, CSc., MBA, přednosty dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2.LF UK a FN v Motole.

Koupit
nyní na gelmodel.cz

Vynikající výsledky přiznávají Gelmodelu také samotní čeští zákazníci. Gelmodel jim podle nich dokázal pomoci s bolavými klouby. Kloubní výživu Gelmodel Premium si zamilovali rovněž sportovci, a to z různých věkových kategorií. Terénní triatlonista František Bulava dokázal s použitím Gelmodelu odbourat problémy s koleny a na hranici 50ky sahá ve své kategorii vždy na stupně vítězů.

Koupit
nyní na gelmodel.cz

Gelmodel Premium představuje moderní, vysoce vědecký přístup k výživě kloubů a péči o chrupavky, vazy a šlachy. Díky tekuté formě se velmi dobře vstřebává a dosahuje výrazně lepších výsledků než práškové nebo kapslové doplňky stravy. Co je důležité, ani trvalé užívání Gelmodelu Premium nemá žádné vedlejší účinky.

Koupit
nyní na gelmodel.cz

Časová osa článků