Ladislav Štaidl se synem Arturem

Ladislav Štaidl se synem Arturem Michaela Feuereislová

Štaidl se rozhodl bránit památku Ivety Bartošové proti Rychtářovi. A hrozí i právníky!

Bývalý partner Ivety Bartošové (✝48) Ladislav Štaidl se rozhodl rázně zakročit proti média zbožňujícímu vdovci Josefu Rychtářovi (63). A ještě v den, kdy téměř nezaschla krev zesnulé zpěvačky, mu řekl pěkně od plic, co si o jeho slavománii myslí!

„Hovořil jsem s Ladislavem Štaidlem. Myslím, že jako manžel mám právo rozhodnout o tom, jaký bude pohřeb. Iveta si zaslouží za to, jak třicet let rozdávala lidem radost, aby měla velký pohřeb, na který budou mít přístup i fanoušci a tím pádem i média. On si s ohledem na Artura Štaidla (25) myslí, že lepší by byl pohřeb soukromý. Mně o média nejde, ale o Ivetu,“ tvrdil večer Rychtář.

Absolutně se tak rozhodl ignorovat zájem Ivetina syna Artura, který situaci asi nese nejhůř, a na rozdíl od manžela Bartošové už nemá za sebou spoustu mediálních vystoupení. Skutečně totiž truchlí.

„Dokonce mi hrozil, že na mě pošle právníky,“ zafňukal Rychtář, který evidentně nechápe, oč tu kráčí.

A zdá se, že by otec Artura mohl mít šanci na úspěch. Ten je totiž stále ještě nezletilý a jeho zájem by soud při vydávání případného předběžného opatření jistě upřednostnil před zájmem manžela ukázat se v médiích coby dokonalá plačka na posledním rozloučení s manželkou. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků