Veronika Chmelířová se bude vdávat, prstýnek dostala na Štědrý večer

24. ledna 2011 10:52

Modelka a vicemiss soutěže Miss ČR 2007 Veronika Chmelířová se zasnoubila se svým přítelem, hokejistou Chomutova Milanem Procházkou. Ačkoliv chtěla svatbu před médii utajit, Novinkám přece jen exkluzivně potvrdila, že se bude vdávat letos v červenci. S partnerem se pak shodli na svatbě v jejím rodném Znojmě.

"Ano, je to tak. Před necelým měsícem mě Milan požádal o ruku a já jsem bez váhání kývla. Jsme spolu tři a půl roku a navíc jsem to upřímně tak trochu čekala. Jednou jsem ho viděla, jak si hraje s mým prstýnkem, zkouší si ho na prsty a poměřuje," prozradila Novinkám dlouhonohá modelka ze Znojma.

"Sama žádost o ruku byla moc hezká a proběhla na samotný Štědrý večer. Když už jsem chtěla jít unavená spát, tak mě přemluvil, že půjdeme ven se psem. Nechtělo se mi, ale tlačil na mě, že mi něco chce říct. Tak jsme se procházeli a když jsme došli ve Znojmě na náměstí, tak pod vánočním stromem poklekl a požádal mě o ruku. Na mé "ano" nemusel čekat dlouho," poodhalila romantickou chvíli Chmelířová.