Veronika Chmelířová se bude vdávat, prstýnek dostala na Štědrý večer

Modelka a vicemiss soutěže Miss ČR 2007 Veronika Chmelířová se zasnoubila se svým přítelem, hokejistou Chomutova Milanem Procházkou. Ačkoliv chtěla svatbu před médii utajit, Novinkám přece jen exkluzivně potvrdila, že se bude vdávat letos v červenci. S partnerem se pak shodli na svatbě v jejím rodném Znojmě.

"Ano, je to tak. Před necelým měsícem mě Milan požádal o ruku a já jsem bez váhání kývla. Jsme spolu tři a půl roku a navíc jsem to upřímně tak trochu čekala. Jednou jsem ho viděla, jak si hraje s mým prstýnkem, zkouší si ho na prsty a poměřuje," prozradila Novinkám dlouhonohá modelka ze Znojma.

"Sama žádost o ruku byla moc hezká a proběhla na samotný Štědrý večer. Když už jsem chtěla jít unavená spát, tak mě přemluvil, že půjdeme ven se psem. Nechtělo se mi, ale tlačil na mě, že mi něco chce říct. Tak jsme se procházeli a když jsme došli ve Znojmě na náměstí, tak pod vánočním stromem poklekl a požádal mě o ruku. Na mé "ano" nemusel čekat dlouho," poodhalila romantickou chvíli Chmelířová.

Ruku v ruce s ohlášením svatby jdou i dohady o tom, zda známý pár neplánuje přivést na svět potomka. To ale zatím Veronika Chmelířová vyvrací s tím, že chce nejdříve dodělat školu.

"Milan je rodinný typ a kdyby to bylo na něm, tak už bychom rodinu zakládali. Já jsem se vždy smála a říkala jsem, že to až budeme manželé a až budu mít dodělanou školu. No tak teď už mi bude zbývat jen ta škola," smála se Veronika Chmelířová.

Na svatbu se podle slov Chmelířové již oba partneři těší, avšak zatím jí kazí klidné plánování škola, ve které má stále napilno. Přesto už má však ohledně mnoha svatebních náležitostí jasno. Svatební šaty zatím vybrané nemá, ale již nyní tuší, že by se ráda vdávala v bílé barvě a šaty si nejspíše šít nenechá a pouze si nějaké půjčí.

"Chceme úplně normální svatbu, na které bude rodina a kamarádi. Původně jsme to plánovali do nějakých 50 lidí, ale už nyní je seznam o pár desítek jmen delší, tak uvidíme. Samozřejmě se bude svatby účastnit i naše fenka Muffinka. Ta dostane mašli a půjde s družičkou," prozradila Novinkám Chmelířová.

Veronika Chmelířová se nechce řadit do řady známých českých žen, které jen tak nepřevzaly jméno partnera a vytvořily si příjmení tvořené oběma jmény. Na molech tak Veroniku Chmelířovou v létě nahradí Veronika Procházková.

"Přijetí jména mého partnera je pro mě zcela automatické a ani chvíli jsem nepřemýšlela nad tím, že by to tak snad být nemělo. Moji rodiče jsou ze svatby také nadšení, Milana berou jako svého. Zejména táta má radost, že bude mít zetě sportovce, protože je sám velký sportovní nadšenec," dodala Chmelířová.

Jakub Kynčl 


Časová osa článků