Ještě přírodní nebo už umělé? Simona Krainová se i po 40 pyšní fantastickým dekoltem. Poradí vám jak na to

29. dubna 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Plastika prsou. Dnes již běžná věc, která tolik neudivuje. Avšak některé známé osobnosti ji stále tají, některé si na tom zase naopak vybudovali kariéru a některé osobnosti to berou tak, jak to přijde a nepotřebují kolem toho dělat ani zbytečný rozruch ani to urputně zapírat.
Prsa Simony Krainové

Prsa Simony Krainové

Ty jsme mohli díky neposlušným šatům a k radosti novinářů zahlédnout možná častěji, než ve vlastním kalendáři. Přestože má modelka i ve čtyřiceti dokonalou postavu a po dvou dětech se za své poprsí nemusí stydět, přece jen si občas pomůže a "nadupe" dekolt vycpávkami. Do budoucna se ale plastiky nezříká. „Má oblíbená Klinika Yes Visage, pro kterou jsem fotila kampaň provádí kromě jiného i prsa. A protože kliniku znám, vím, že tam budu v péči nejlepších chirurgů. Mé tělo i obličej mě živí a až to bude třeba a se zemskou přitažlivostí se přestanu kamarádit úplně, nebudu na nic zbytečně čekat. Určitě si prsa nechám upravit. Nevím, proč by moje bradavky měly líbat zem,“ dodala se smíchem Simona.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Prsa moderně a bez zbytečných jizev

Prsa moderně a bez zbytečných jizev

„O zvětšení poprsí je na naší klinice veliký zájem. Využíváme moderní postupy, které jsou ale zároveň maximálně šetrné. Stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací, pak je potřeba zvolit zkušeného chirurga. Navíc nejen prsa, ale všechny změny by měly působit velice přirozeným dojmem a bez jakýchkoliv stop chirurgického zákroku,“ vysvětluje primář Kliniky Yes Visage MUDr. Miroslav Krejča. To ostatně potvrzuje mnoho spokojených klientů i z řad známých osobností. Mezi klienty kliniky patří například i Lucie Bílá, Alice Bendová, Petra Faltýnová, Iva Kubelková, Marta Jandová, Tereza Kerndlová, Veronika Freimanová či Petra Minářová.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
98% nespokojených žen

98% nespokojených žen

A jak jsou na tom ostatní? Dle statistik jsou se svým vzhledem spokojena jen 2 procenta žen a 13 procent mužů. Plastickou operaci zvažuje třetina Čechů. A právě plastika prsou patří k druhému nejčastěji podstupovanému zákroku. Častější je už jen liposukce. Většina žen si přeje mít větší, plná a tvarově stejná prsa, ale ne každou takto příroda obdarovala. „Sebevědomí je jeden z hlavních důvodů plastických operací vůbec. Každý zákrok, který je na místě, zvyšuje sebevědomí. Pokud to vezmeme čistě statisticky, nejvíce sebevědomí dodává právě zvětšení prsou,“ potvrzuje MUDr. Krejča.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Nejčastější liposukce

Nejčastější liposukce

Liposukci Češi podstupují nejvíce a oblíbená je ta nejmodernější - Laserem asistovaná liposukce SlimLipo. Je bezbolestná, bez nutnosti celkové anestezie a navíc po "vysátí" tuku sama vypne a přilne kůži zpět. Toto nám potvrdil i MUDr. Martin Paciorek: "Na rozdíl od jiných liposukcí klienti u SlimLipo nejvíce oceňují její rychlý ambulantní zákrok s minimální zátěží bez nutnosti hospitalizace a dlouhé rekonvalescence,“ vysvětlil nám lékař Kliniky Yes Visage. SlimLipo vás navíc nevyřadí z normálního či pracovního života a lze tak snadno utajit. I tuto liposukci využilo mnoho známých osobností a dokonce i někteří muži. Bříško přiznal například Petr Kotvald nebo Michal David liposukci podbradku.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Prsa nebo třeba liposukce zdarma

Prsa nebo třeba liposukce zdarma

Chcete i vy nová prsa, hubenou postavu nebo třeba mladší tvář? Vyhrajte si svou proměnu od stejných profesionálů jako celebrity. Soutěžte o proměnu se Simonou Krainovou a Klinikou Yes Visage. Podrobnosti naleznete na webu kliniky. Soutěžte:

Soutěžte
nyní na Kliniku YES VISAGE