Dara Rolins se po 86 dnech vrátila z Ameriky, má za sebou první práci

Zpěvačka Dara Rolins se po 86 dnech vrátila z americké Floridy, kde odpočívala po krutém rozchodu s Matějem Homolou, na kterého praskla nevěra. Tři dny po návratu naskočila do pracovního procesu, moderovala za tučný honorář kadeřnickou soutěž.

Dara Rolins v pražském  klubu SaSaZu moderovala téměř čtyřhodinovou kadeřnickou soutěž. Za moderátorským pultem se střídala s duem Vojta Kotek a Jiří Mádl. Dara působila velmi uvolněně a to přesto, že ji zaskočilo obvinění jejího dnes už expřítele a otce jejich dcery Laury Matěje Homoly.

Ten totiž tvrdí, že Dary odlet s dcerou za velkou louži, a to na neurčitou dobu, lze považovat za únos.

Dara téměř po tříměsíční pauze zvládla roli moderátorky na jedničku. Do scénáře se prakticky nepodívala a působila velmi profesionálně.

"Jsem ráda, že jsem zpátky, už se mi po Čechách stýskalo. Cítím se odpočatě a jsem v pohodě," řekla Novinkám Dara Rolins.

Daře se kšefty jen hrnou. Po kadeřnické soutěži Schwarzkopf, za kterou inkasovala šestimístný honorář, bude také hvězdou společenské události sezóny Ples v opeře. Ten bude nejen ve dvojici s Petrem Vondráčkem moderovat, ale také na něm zazpívá. Spekuluje se také o tom, že je Dara horkou kandidátkou na moderátorku letošního ročníku České Miss. Chystá se také na turné s Danem Bártou.

Poté Dara plánuje s dcerou Laurou odletět zpět do Los Angeles. Dokonce připustila, že uvažuje v Americe o koupi bytu.

 Gabriela Wolfová
 


Časová osa článků