Tato sukně jí na kráse moc nepřidala.

Tato sukně jí na kráse moc nepřidala. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tohle si oblékla dobrovolně? Prostorově výrazná Kim Kardashian vypadala v příšerné sukni jako pytel brambor

Celebrita těžící ze svého statného pozadí opět vzala nákupy hopem a svůj šatník obohatila o módní kousek, který neměl nikdy na jejím těle spočinout. Dlouhá kožená sukně patří k tomu nejděsivějšímu, co na sebe kdy Kim Kardashian (33) oblékla.

Za oblečení sice utrácí závratné částky, ale ne vždy jde o dobře vynaložené peníze. Kvůli asymetrické postavě si Kim nemůže dovolit obléci cokoliv, a tak dá občas na doporučení, které působí jako nenápadná pomsta. Kožená sukně měla sice kopírovat její siluetu, ale rafinovaný střih způsobil více škody než užitku.

Po příšerných stříbrem zdobených šatech připomínajících brnění středověkého válečníka se zdálo, že Kim už hůře vypadat nemůže. Její nová sukně se ovšem v oblasti pozadí podivně nařasila a nepoučitelná celebrita tak zdálky připomínala nevzhledný pytel nacpaný bramborami.

Kim Kardashian během nakupování spodního prádla v Los Angeles ukázala i nové náušnice se jménem její dcerky North. Těch si ovšem na rozdíl od sukně deformující její zadnici nikdo nevšiml. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků