Nikola Buranská, Monika Leová a Gabriela Kratochvílová v bílém

Nikola Buranská, Monika Leová a Gabriela Kratochvílová v bílém Michaela Feuereislová

Jako by se domluvily: 3 České Miss vyrazily na večírek ve skoro stejných outfitech. Které to sluší nejvíc?

25. dubna 2014 20:55

Přátelí se tak, že si volají, co si vezmou na sebe na večírek, aby vypadaly jako parta? Tohle nás napadlo, když jsme vyrazili na párty, kde jsme potkali současné i bývalé královny krásy, které měly téměř stejné outfity. Gabriela Kratochvílová (28) a Nikola Buranská (26) měly bílé kostýmy s bílými košilemi, Monika Leová (27) aspoň běloskvoucí overal.

"Opravdu jsme si nevolaly. Ale bylo krásně, tak jsme to asi všechny cítily jako předzvěst léta a možnost konečně odložit tmavé svršky," řekla Super.cz Monika Leová a Nikola Buranská jí přizvukovala. "Žádné drahé věci to nejsou, a i když to vypadá, že máme s Gábinou skoro stejné kostýmky, každý je z jiného obchodního řetězce," doplnila ještě Nikola.

Dívky se snažily přizpůsobit dress codu napsanému na pozvánce - Business Casual. Ten říká, že hosté nemají přicházet v obleku, ale ani v džínách. Pro pány jsou vhodné kalhoty s košilí nebo tričkem s límečkem. Dámy by měly zvolit buď sukni s halenkou, zakrývající ramena, kalhoty či šaty v konzervativnějším stylu.

Jak se to povedlo dalším hostům, můžete posoudit v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků