Výběr správného dodavatele energií vám ušetří i tisíce ročně!

Energie dnes v České republice nabízí celá řada dodavatelů, jejich cena se však u jednotlivých společností výrazně liší. Jak jste se svým dodavatelem spokojeni vy? Uvažujete o změně? V tomto článku vám poradíme, jak vybrat toho správného a na co se při výběru a porovnávání zaměřit.
Dodavatelé energií soutěží především v ceně a kvalitě služeb

Dodavatelé energií soutěží především v ceně a kvalitě služeb

Elektřina a plyn je zboží, které má konstantní kvalitu. Konkurenční firmy tedy mohou soutěžit především v ceně a kvalitě služeb. Velké společnosti, tzv. dominantní dodavatelé obvykle nabízejí energie za neúměrně vysoké ceny, často navíc s nízkým standardem služeb. Na trhu energií ale najdete i takové společnosti, které se rozhodly jít jinou cestou. Společnost Europe Easy Energy zastává princip „náš zákazník, náš pán“. Má velmi příznivé ceny a vstřícné obchodní podmínky. Přináší tak zákazníkům nejen úsporu na elektřině a plynu, obchodní podmínky bez skrytých poplatků, ale také možnost uzavřít smlouvu on-line, elektronické vyúčtování, zákaznický servis zdarma a věrnostní program.

Více informací
nyní na www.3-e.cz
Důležitým parametrem při výběru je zákaznický servis

Důležitým parametrem při výběru je zákaznický servis

Přestože rozhodujícím parametrem bývá obvykle cena, neměla by být tím jediným, co při výběru vhodného dodavatele sledujeme. Velmi důležitým hlediskem je zmíněná zákaznická podpora. Zákaznická linka je v případě dodavatele energií nezbytnou podmínkou, pokud je navíc bezplatná, je to bezpochyby výhodou pro zákazníka. Klientům Europe Easy Energy je k dispozici navíc nonstop asistenční služba, která jim pomůže v případě technické havárie. Pro ty zákazníky, kteří upřednostňují osobní kontakt, nabízí možnost navštívit některou z obchodních kanceláří.

Zjistit více
nyní na www.3-e.cz
Zaměřte se také na obchodní podmínky a chování společnosti.

Zaměřte se také na obchodní podmínky a chování společnosti.

Poskytuje veškeré relevantní informace? Je komunikace seriózní a srozumitelná? Před uzavřením smlouvy prostudujte detailně obchodní podmínky a ověřte, zda máte smlouvu na dobu neurčitou. Smlouva na dobu určitou totiž skýtá riziko v tom, že se zavážete k odběru na pevně stanovenou dobu, v některých případech i na 3 roky. Dodavatel plynu a elektřiny Europe Easy Energy uzavírá se svými zákazníky smlouvu na dobu neurčitou se standardní 3 měsíční výpovědní lhůtou. Když to tedy shrneme, při volbě nového dodavatele energií byste měli zohlednit především tato tři hlediska: cenovou nabídku, zákaznický servis a celkovou důvěryhodnost společnosti.

Registrovat
nyní na www.3-e.cz

Časová osa článků