Celosvětový módní hit! Zjistěte, co dnes nosí celebrity!

Jaro je obdobím změn a nových začátků, a tak i vaše tělo potřebuje pořádný restart, aby načerpalo energii do slunného léta. Jak na to? Šperk na ruce už nemusí mít pouze okrasnou funkci, ale může mít vliv také na vaše zdraví.
Více než šperk

Více než šperk

Magnetické šperky jsou trendy a navíc pozitivně ovlivňují lidský organismus. Lidé ze všech koutů světa oceňují půvabný design spojený se silou magnetů. Patříte mezi ty, kteří preferují výjimečnost, dokonalost, krásu a zdraví? Pak jsou tyto šperky určené přímo vám.

Koupit
nyní na b2balance.cz
Magnetické náramky

Magnetické náramky

Magnetický náramek obnoví vaši přirozenou energii a zároveň se stane originálním módním doplňkem. Tento úžasný šperk v sobě skrývá kousek tajemna, mytologie a vesmírné energie. Nechte se unést svojí fantazií a zdůrazněte svůj přirozený půvab.

Koupit
nyní na b2balance.cz
Staň se hvězdou

Staň se hvězdou

Mezi magnetické šperky můžou patřit i náramky Shamballa, které se staly celosvětovým hitem. Nosí je takové hvězdy světového showbusinessu, jako je Jay-Z, Beyonce, Justin Bieber, Karl Lagerfeld nebo Kim Kardashian. A určitě budou slušet i vám!

Koupit
nyní na b2balance.cz
Shamballa

Shamballa

Magnetické náramky Shamballa, které si oblíbilo mnoho zahraničních hvězd, mají svůj původ v buddhismu. Traduje se o nich, že svému nositeli napomáhají k lepšímu stavu mysli, podporují celkovou vyrovnanost a rozhodnost. Shamballa symbolizuje mír, klid, štěstí a především jednotu nás všech.

Koupit
nyní na b2balance.cz
Síla energie

Síla energie

Shamballa náramky tvoří křišťálové korálky, hematitové kuličky a broušené magnetické kameny. Magnetická terapie je přirozený způsob, jak ulevit od bolesti, obnovit energii a zlepšit spánek. Hematit je minerál, který chrání tělo před negativní energií, a zaručí vám tak vnitřní klid a dobrou náladu po celý den.

Koupit
nyní na b2balance.cz

Časová osa článků