Jiří Langmajer po příchodu Adély Gondíkové nevěděl kudy nejrychleji pryč.

Jiří Langmajer po příchodu Adély Gondíkové nevěděl kudy nejrychleji pryč. Foto: www.hermina.cz

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková: Přistiženi! Líbačka přímo na ulici

Konec spekulací. Ženatý Jiří Langmajer (53) a Adéla Gondíková (46) jsou milenci se vším všudy. Fotoreportéři deníku Aha! je načapali při líbačce přímo na ulici. Ta následovala ovšem až po noci, kterou oba strávili společně v Langmajerově bytě na Palmovce.

Zpočátku ale vypadalo vše nevinně. Po pondělní premiéře představení Román pro ženy Langmajer před Gondíkovou dokonce utíkal. „Když skončilo představení a Langmajer uviděl Gondíkovou, začal být nervózní. Sebral flašku, kterou dostal, nechal si zabalit chlebíčky do krabice a rychle odešel pryč,“ svěřil se Super.cz jeden návštěvníků představení.

Jenže pak to celé nabralo úplně jiný spád. Gondíková po divadle odešla rovnou za svým milencem Langmajerem do jeho bytu, kde společně strávili noc z pondělí na úterý. A vzhledem k velikosti hercovy garsonky se dá předpokládat, že k sobě museli mít opravdu hodně blízko.

Adéla Gondíková navíc celou noc parkovala přímo před garsonkou Langmajera a ráno dokonce společně vyšli z jeho bytu. Aby toho nebylo málo, tak společně ještě odjeli do autosalónu, kde se zakoukali do luxusní Audi Q5 za milión korun.

Je v tom ale háček. Langmajer je stále ženatý se svou ženou Kamilou, která ho už minimálně dvakrát vzala na milost. Nyní to ale vypadá, že milost je to poslední, po čem oblíbený herec touží. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků