Ornella Štiková Super.cz

Ornella zhubla čtyři kila, přesto ji nazvali zápasnicí sumo. Jsou na ní kila dole vidět? Posuďte sami!

Ornella Štiková (26) na sobě pracuje a již měsíc tvrdě maká ve fitness centru, také si hlídá stravu díky krabičkové dietě. I rok po porodu syna Quentina má stále kila navíc. Výsledky se pomalu dostavují. Přesto ji doběla vytočil jeden kamarád, který ji nazval zápasnicí sumo.

"Hodně mě to naštvalo a ranilo, protože na sobě poslední dobou hodně makám. Čtyři týdny už držím dietu a cvičím, mám o tři centimetry méně na bocích, v pase, ale i v oblasti prsou. Mám dole tak čtyři kila. Pepa mi říká, že se mu ztrácím," řekla Super.cz Ornella na křtu nové aplikace pro chytré telefony.

Před pár dny se ukázalo, že exmanželka jejího partnera Pepy Kokty nechala jejich syna Kristiana přejmenovat. Je z něj Kristian Partyš, prý aby se jménem Kokta nebyl již nijak spojován. Co na to říká Ornella? "Pepovi to samozřejmě jedno není. I kdybychom se my dva rozešli, tak bych Quentina nepřejmenovala. Přijde mi to zbytečný. Ale jiný člověk, jiný názor. Mě se to ale netýká, proto k tomu nic víc říkat nebudu," dodala Štiková. 

Gabriela Wolfová Super.cz


Iveta Bartošová

Iveta Bartošová Foto: reprofoto VIP zprávy/archiv FTV Prima

Exekutoři promluvili o dlužnici Bartošové. Chtějí ji donutit, aby se nevyhýbala placení!

Jak Super.cz již uvedl, Iveta Bartošová (✝48) musí zase začít pořádně vydělávat, protože si na ni opět posvítili exekutoři. Na zdravotním pojištění už dluží nějaký ten pátek, ale stále se dušovala, že je s pojišťovnou domluvená a pravidelně splácí. Proč tedy nyní exekutor přistoupil k zablokování jejího domu?

„Mohu potvrdit, že jde o nově zahájené řízení. Bližší informace však vzhledem k povinnosti mlčenlivosti nemůžeme poskytnout,“ prozradila Super.cz mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová.

Proč však nové řízení? Vždyť jedno kvůli dluhu na zdravotním pojištění již běželo. Že by se vyskytly nové dluhy a Iveta se neměla k jejich placení? Na to nám bohužel soudní exekutoři nemohli ze zákona odpovědět.

K zastavení vily Bartošové ale přece jen něco uvedli. „Desátého dubna obdržel katastr nemovitostí úřední pokyn k zaevidování zástavního práva exekutorského, a to ve prospěch věřitele Všeobecné zdravotní pojišťovny,“ pokračuje Báčová.

Obecně přidává, že samotné zástavní právo nevede automaticky ke zpeněžení nemovitosti dlužníka. „Pouze zajišťuje pohledávku věřitele. Pokud je vydán i příkaz k prodeji nemovitosti, též to neznamená, že tato nemovitost bude automaticky vydražena. Příkaz totiž mimo jiné zajišťuje pořadí pohledávky konkrétního věřitele,“ dodala „hlásná trouba“ českých exekutorů. Jde tedy o jakousi nátlakovou akci na dlužníka, aby s dluhem něco dělal a koukal ho splatit, než věřiteli dojde trpělivost.

„S pojišťovnou jsme vstoupili do jednání. Věřím, že se domluvíme,“ uvedl k tomu již dříve manžel a manažer Ivety Josef Rychtář. 

David Zápal Super.cz


Časová osa článků
Kelly Brook před a po úpravách.

Kelly Brook před a po úpravách. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Realita vs. retuš Kelly Brook: Podívejte, jak obdařené modelce vylepšili figuru do bikin

Vzpomínáte, jak Kelly Brook (39) začátkem února rozehrávala románek se svalovcem Davidem McIntoshem na plážích v Miami? Na Floridu se však tato anglická kráska rozjela z pracovních důvodů a pouze spojila příjemné s užitečným. Fotila tam totiž kampaň plavek pro letošní sezónu značky New Look a vy se nyní můžete podívat na výsledek. A jak se dalo čekat, realita je opět trochu jinde...

Grafici naštěstí z Kelly neudělali úplnou tyčku, ale i tak se její postava od pasu dolů dočkala určité redukce. Jisté pozitivum ale lze spatřit v tom, že se do modelingu opět začíná vracet ženskost, kterou by právě Kelly mohla kolem sebe rozhazovat vidlemi.

Celý výlet na jižní pobřeží USA přinesl své ovoce. Nejenže si modelka může připsat na konto další tučný honorář, ale nakonec i s McIntoshem jí to po počátečních dramatech vychází. Krátce poté, co se dvojice vrátila, se totiž modelka s fitness nadšencem rozešla s podezřením, že zneužívá její slávy ke vlastnímu zviditelnění. Dnes už ale od něj nosí na prstě zásnubní prsten a vše se jeví až nečekaně idylicky... 

Dagmar Plecháčová Super.cz


Časová osa článků
Lenertovou mrzí, že předběhla dobu.

Lenertovou mrzí, že předběhla dobu. Herminapress

Vyčítali jí, že je na moderování zpráv moc mladá, teď se trend obrátil: Doba bývalé tváři obrazovek bohužel nepřála

Je to už dvanáct let, co Nicol Lenertová zmizela z televizních obrazovek a před kariérou dala přednost rodině. Za tuto dobu došlo v televizi k výrazným změnám. Lenertové bylo v době její „slávy“ vyčítáno, že je na pozici moderátorky hlavního zpravodajského bloku příliš mladá, a působí tím pádem nevěrohodně. V dnešní době je podle ní nízký věk naopak výhodou. Televizní noviny moderuje šestadvacetiletá Emma Smetana a novinky ve sportu komentuje dvaadvacetiletý mladíček Martin Čermák.

„Ve světě dělají moderátory starší lidé, kteří si v tom oboru prošli celý proces od píky, a na obrazovku se dostávají za odměnu. Až teď jsem pochopila, proč nám vyčítali, že jsme mladí a bez praxe,“ zamyslela se Lenertová. „Dnes je to naopak předností a strašně se to změnilo. Stačilo deset let, a je všechno úplně jinak.“

Moderátorka a zpěvačka si posteskla, že jí doba nepřála. „Kdyby tomu tak bylo před deseti lety, tak by mi bylo asi líp,“ krčila rameny Nicol.

S Nicol Lenertovou jsme si povídali u příležitosti odstartování kampaně Dětský úsměv. Moderátorka a další známé osobnosti vyrazily do sítě drogerií na nákup výrobků se speciálním logem úsměvu. Celý výtěžek z prodeje putuje na podporu onkologicky nemocných a handicapovaných dětí v celé České republice. 

Jiří Čeladník Super.cz


Časová osa článků
Tereza Fajksová předváděla v obnošeném oblečení po mužích i jedné ženě.

Tereza Fajksová předváděla v obnošeném oblečení po mužích i jedné ženě. Foto: Europark (3x)

Terezo, nemáš na vlastní? Miss Earth se promenádovala v hadrech po Liškovi a Heidi Janků

Miss Earth Terezu Fajksovou (30) známe z mol především kvůli jejím předváděčkám hezkých ženských šatů. Že si ale na sebe navlékne i obnošené šatstvo po Pavlu Liškovi nebo po načančané Heidi Janků (56), to by čekal málokdo. Přesto se však tak stalo!

Tereza byla jednou z hlavních tváří charitativního bazaru v nákupním parku v Praze-Štěrboholech, jehož výtěžek putuje na podporu vozíčkářů a jejich společnosti CZECPA (Český svaz paraplegiků). A při té příležitosti se konala i módní přehlídka, během níž vystoupili profesionální modelky v čele s Terezou a samotní paraplegici.

Fajksová pak ukázala, že má smysl pro humor, a souhlasila, že předvede velmi specifický model. Na sobě měla sako Pavla Lišky, svatební košili a kravatu Michala Dvořáka (53), a navíc ještě kraťasy Heidi Janků.

„Sama jsem věnovala dvoje koktejlové šaty. Jedny jsou pro mě významné tím, že jsem je měla na sobě na audienci u prezidenta republiky Mauricius. A v těch druhých jsem absolvovala televizní galavečer Srdce pro děti,“ prozradila při té příležitosti jako vždy půvabná Tereza. Sama by prý nejradši sáhla pro nějaký ten modýlek do šatníku Jennifer Aniston. 

David Zápal Super.cz


Časová osa článků