Noid vzal těhulku Gábinu Dvořákovou do mrazivých Alp. Co tam s ní tropil? Video: ParaNoid Studio

On ji snad týrá? Noid za sebou čtyři dny vláčel těhotnou přítelkyni po mrazivých Alpách

Je to milý hoch, když se ale do něčeho zažere, umí být nepříjemný jako osina v pozadí. Takový je přesně Vašek Noid Bárta (42), který nemá slitování ani se svou partnerkou, čerstvě těhotnou modelkou a učitelkou Gabrielou Dvořákovou (34). Tu přes její požehnaný stav vytáhl do Alp, aby mu zde dělala poskoka při natáčení.

Noid vydal nový videoklip k písni V divadle tvém ze svého sólového alba. A skrývá se za ním pořádná dřina, a to i těhulky Gábiny. „Natáčeli jsme to spolu čtyři dny v Alpách a byla pěkná zima. Gábina tam byla za kamerou. Všechno jsem nastavil a vysvětlil jí to, takže točila a ukázala se jako šikovná asistentka,“ směje se Noid, který ale tvrdí, že svou milou nijak neohrozil. „A pokud vím, ani jsem tentokrát nebyl nepříjemný, jako bývám v roli režiséra snad pokaždé. To pak neznám bratra, když jsem v zápalu práce. Takže jsme se tentokrát nestihli ani pohádat,“ tvrdí a my mu to snad i věříme.

Vašek je ve videu chvilku spoutaný i řetězy. S žádným sado maso to ale nemá nic společného.

„Jde o metaforu. Cítím, že současný svět nás všechny spoutává. Pořád něco musíme, někdo po nás něco chce, k tomu samé emaily, telefony a sociální sítě. A úplně vyprchalo spojení s přírodou. V tom klipu proto trhám řetězy a odpoutávám se od všech těch vymožeností moderní doby a od zrychlený doby a vracím se zpátky. Jde vlastně o návrat ke kořenům,“ tvrdí sympaťák Bárta. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků