České slečně ukradli podprdu, aby jí mohli vyfotit ňadra. Více ve fotogalerii.

České slečně ukradli podprdu, aby jí mohli vyfotit ňadra. Více ve fotogalerii. Herminapress

Českou celebritku svlékli na záchodě. Přišla o podprsenku a tohle ukrývala!

Hvězdička, po které asi za pár měsíců nikdo neštěkne, ale dnes je v kursu, byla přepadena! Partička fotografů se rozhodla zvěčnit její čerstvé silikony a tak dívku téměř násilím dotlačila na záchodky jedné z restaurací v centru Prahy. Jí to ale dělá dost dobře a tak nakonec ukázala téměř vše dobrovolně. Víte, o koho jde?

Nebude asi žádným překvapením, že silikony patří jedné z nejžádanějších hvězdiček reality show Evě Feuereislové (33). Ta měla tiskovku k jakési astronautické dietě (a fakt to prý nespočívá v tom, že sousta létají kolem úst a ne a ne je chytnout do zubů), což přítomné představitele tisku zajímalo asi tolik, jako kolik dětí vlastně kdy zplodil Jan Saudek.

Proto se rozhodli bez cavyků natlačit dívku na WC a tam se zmocnili jejích snímků bez podprdy!

Každá jiná dívka by následně vběhla do provozovny a hlasitě by vyžadovala přivolání uniformovaných strážců zákona. Eva ale média miluje a na svá ňadra je pyšná, takže jim naopak pyšně zapózovala. I sáhnout některé pány nechala.

Uvidíme, jak bude ukazovat zuby, až podstoupí stomatologický zákrok. Snad aby kvůli jejich předvádění médiím dostala vyndavací.. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků