Pamela Anderson prý kdysi sobecky myslela jen na sebe.

Pamela Anderson prý kdysi sobecky myslela jen na sebe. Profimedia.cz

Nejslavnější Playmate lituje focení pro Playboy: Šikanovali kvůli tomu její syny

Hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson (56) lituje toho, že nafotila snímky pro pánský časopis Playboy. Šestačtyřicetiletá blondýna přiznává, že tehdy sobecky nemyslela na nikoho jiného a chtěla si tím zvednout sebevědomí. Jenže její obrázky ublížily synům Dylanovi a Brandonovi. Ve škole si z jejich mámy dělali legraci spolužáci.

Sedmnáctiletý Dylan a o rok mladší Brandon, které má Pamela s bývalým manželem Tommym Leem, museli kvůli fotkám v Playboyi snášet šikanu.

„Když se z mých dětí stali teenageři, bylo to pro ně těžké. Museli bojovat s šikanou a některé děti je kvůli tomu škádlily. Lituju čehokoli, co jsem v minulosti udělala, kvůli čemu se museli cítit nepříjemně nebo trpět,“ přiznala Pamela v rozhovoru pro britský list Daily Star.

Anderson však tvrdí, že všechno zlé je k něčemu dobré a útoky zvenčí je posilují jako rodinu. „Je to náš život, milujeme se navzájem a jsme si velmi blízcí, prošli jsme si spoustou věcí. Hodně nás to sblížilo a posílilo jako rodinu,“ dodala americká herečka. 

Famous


Časová osa článků