Monika Absolonová padla únavou.

Monika Absolonová padla únavou. Foto: Super.cz/facebook M. Absolonové

Naštvaná a vyčerpaná Monika Absolonová: V horečkách nadávala na psa, který jí roztrhal scénář a vytahal šaty ze skříně

Zpěvačka Monika Absolonová (46) je v posledních týdnech v plném pracovním nasazení. Nejvíc času jí zabírá muzikál Antoinetta - královna Francie, kde nedávno odehrála slavnostní premiéru.

Vypětí z náročných zkoušek se na zpěvačce muselo projevit a onemocněla. Scénář Antoinetty, který pořád pečlivě studuje, jí navíc roztrhal pes.

„Tak jsem teď přišla domů, to, co vidíte, je můj scénář na Antoinettu, můj pes je idiot, mám to těžký,“ postěžovala si zpěvačka na sociální síti. A to není všechno. Pes jí ještě vytahal ze skříně půlku šatníku!

„Scénář byl v tašce v takovém koši, byl vyndán a zpracován po svém. Jonáš je osobnost, osobnosti miluju a obdivuju, ale všechno má mít řád. A ten mi chlapec přestává dodržovat. To, že otevřel skříň a roztahal šatky, nebudu komentovat. Nudí se, chápu, ale všechno má své meze, i moje tolerance,“ rozčilovala se Absolonová, která svému pejskovi asi pořádně vyčinila. Pak však vyčerpáním a s počínající nemocí padla do postele jako podťatá.

„Já padla za vlast, mám asi horečku a bolí mě krk, přijít to muselo, víc na doraz už jsem jet nemohla,“ uzavřela zpěvačka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků