Nejste v tom sami: Alice Bendová má problém a konečně kápla božskou jaký

Alice Bendová (40) je žádanou herečkou, která nám na televizních obrazovkách již nějakou dobu nestárne. Jak se jí podařilo zastavit čas? Nebo možná realističtěji, kdo přesně za tím stojí?
Alice u plastického chirurga

Alice u plastického chirurga

„Asi už to nebude takové tajemství, že navštěvuji jistou kliniku. Je to totiž asi jediná klinika u nás, která má všechno. Od drobných úprav až po zákroky chirurga. Takže když se přiběhnu zeptat, jestli není už potřeba někde zasáhnout, dostane se mi skutečné rady, zda postačí injekce, nebo jestli už je to na skalpel,“ vyjádřila se nám s úsměvem Alice. „Velikou předností našich Klinik Yes Visage je fakt, že umíme poskytnout veškerou kvalifikovanou péči od prvních úprav, které lze řešit pouze neinvazivně, přes malé miniinvazivní zákroky až po zákroky vyžadující plastického chirurga,“ potvrdil slova Alice primář Krejča, u kterého jsme Alici potkali.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Víčka trápí nejen Alici

Víčka trápí nejen Alici

Častým problémem, který se s přibývajícím věkem dotýká mnoha lidí, jsou padající víčka, povislá kůže, tukové výhřezy a váčky pod očima. A právě ani Alice Bendová není výjimkou. „Na Klinikách Yes Visage využíváme s úspěchem nejmodernější techniku umožňující provést úpravu víček ambulantně a v mnohem kratším časovém intervalu, pouze v místním znecitlivění a s omezením viditelných jizev. Minimalizujeme otoky či podlitiny a zároveň výrazně zkracujeme dobu hojení,“ vysvětlil nám primář Krejča.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Facelift lze i jednoduše do hodiny

Facelift lze i jednoduše do hodiny

„Klientky často přicházejí s tím, že je trápí povadlé tváře, které pak vytváří smutný a neustále unavený obličej. Ve chvíli, kdy to na klasický facelift ještě není, je ideálním řešením šetrná technika vypnutí kůže YES Lifting. Ten napraví a zpět „zavěsí“ a upevní propadlé nebo pokleslé tkáně obličeje a krku, zvýrazní mladistvé kontury a následně vede i k vyhlazení vrásek. Tento zákrok je rychlý a bez použití skalpelu a vzniku jizev s ihned viditelným výsledkem,“ jak nám vysvětlila primářka estetické dermatologie Kliniky Yes Visage Monika Kavková. A my zase víme, že i sestra Simony Krainové je s YES Liftingem spokojená. „Když jsou ale známky stárnutí již rozsáhlejší, pak je ideálním řešením některý z moderních operačních faceliftů, které naše klinika nabízí,“ dodal k tématu primář Krejča.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Mladší za 30 minut

Mladší za 30 minut

Mnoho nedostatků v obličeji však může velmi snadno a jednoduše vyřešit profesionální estetická dermatologie, která v rukou kvalifikovaného lékaře umí vyřešit většinu problematických míst ve tváři s naprosto přirozeným výsledkem. Od jemných až po hluboké vrásky, vrásky od mračení či kolem očí, nosoretní rýhy, nedostatečnou hydrataci pleti, povadající nebo naopak zakulacené tváře, nevýrazné rty a kontury nebo třeba kruhy pod očima,“ prozradila nám dále primářka Kavková. Estetickou dermatologii na Klinice Yes Visage využívá nejen Alice Bendová, ale i Simona Krainová, Tereza Kerndlová, Iva Kubelková nebo třeba Veronika Freimanová.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Bez podbradku

Bez podbradku

Co zajímá stejně muže i ženy, je velký nebo povislý podbradek či dvojitá brada. Tato dříve komplikovaná záležitost lze dnes řešit velice efektivně a snadno pomocí šetrné laserové liposukce SlimLipo, která nejen odstraní tuk, ale pokožku také zpevní. Klienti bývají velice nadšeni nejen ze samotného výsledku, ale také z rychlosti, komfortu a šetrnosti zákroku jako takového. Tím, kdo ocenil tento zákrok, je i Michal David.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Proměna zdarma

Proměna zdarma

Nejen moderní omlazení a facelift či víčka, ale i nová prsa nebo moderní laserovou liposukci SlimLipo můžete mít zdarma na Klinice Yes Visage v soutěži se Simonou Krainovou. Podrobnosti naleznete na webu kliniky.

Soutěžte
nyní na Kliniku YES VISAGE

Časová osa článků