Pomeje je nejhůře placeným moderátorem v rádiu

Exmanžel zpěvačky Ivety Bartošové (44) Jiří Pomeje (46) to myslí se splácením svých dluhů opravdu vážně. Důkazem toho je jeho honorář, za který vzal práci nočního moderátora v rádiu Frekvence 1. Novinkám se totiž podařilo vypátrat, že patří mezi nejhůře placené hvězdy rádia.

Jiří Pomeje vzal práci, kvůli které by před několika lety ani nevstal z postele. A to vše jen proto, aby mohl splatit své dluhy. Dvakrát týdně od půlnoci do třetí hodiny ranní moderuje svou show v rádiu a méně než on už v budově údajně berou jen začínající zprávaři. Příčina Pomejeho sebezapření je jednoduchá. Jeho novoroční předsevzetí, že v roce 2011 nechá zrušit konkurz na vlastní majetek.

A svůj mizivý příjem přiznává i bývalý producent. Přestože o svém platu nesmí kvůli klauzuli o mlčenlivosti mluvit, tvrdí, že bere mnohem méně, než ostatní hvězdní moderátoři.

„Nevydělám si ani dva tisíce za vysílání. Za noc nemám ani patnáct set. O peníze mi v tuto chvíli ale nejde," svěřil se Novinkám Pomeje.

„Dělat v rádiu je pro mě prestiž. Teď fotím fotky na billboardy a doufám, že mi začnou chodit nabídky na moderování plesů a jiných akcí, které mi vydělají peníze na dluhy,“ vysvětlil své myšlenkové pochody Pomeje, který doufá v lepší zítřky.

Těch se podle informací Novinek v nejbližších týdnech v rádiu nedočká. Mluvčí Frekvence 1 Radka Pilzová Novinkám sdělila, že se mu honorář rozhodně zvyšovat nebude. A to ani kvůli jeho úspěšné záchraně sebevraha.

Karen Mchitarjan 


Časová osa článků