Jaká obuv je aktuálně trendy? SHOEMAKER právě představil novou kolekci!

Sezóna je plná barev, elegance, praktických materiálů a atraktivních tvarů. Obuv je nápaditá a nabízí mimořádný prostor pro osobitost. Novinky v kolekci renomované on-line prodejny Shoemaker opět myslí na každého. Kvalitní nabídka a špičkový servis služeb jsou zde již samozřejmostí. Spokojený zákazník je vždy na prvním místě!
Dámské baleríny Gabor

Dámské baleríny Gabor

Značka Gabor je známá tradiční produkcí mimořádně komfortní obuvi, která je vždy vyrobena ze špičkových materiálů. Populární baleríny s rukopisem výborných vlastností obuvi této značky tak budou nepochybně na výsluní zájmu i v této sezóně. Líbivý tvar, nápaditá praktická perforace přírodního svršku, kontrastní provedení lakované špičky a pohodlná podešev určitě osloví každou ženu.

Koupit
nyní na shoemaker.cz
Stylová pásková obuv Tommy Hilfiger

Stylová pásková obuv Tommy Hilfiger

Americká značka Tommy Hilfiger si v průběhu tří desetiletí své existence získala pevné místo v lifestylové linii a nejinak je tomu i u obuvi. Je nespoutaná, ležérní, pohodová, prostě svá a tím si získala velkou řadu příznivců. Nepřehlédnutelná barevná a materiálová kombinace páskové obuvi na výrazné platformě s klínem z korku propůjčily osvědčené pohodlné klasice nový neotřelý atraktivní šmrnc.

Koupit
nyní na shoemaker.cz
Letní kozačky Hispanitas

Letní kozačky Hispanitas

Nové exotické a sexy. Kotníkové kozačky Hispanitas na vysokém podpatku s otevřenou špičkou na lehce zvýšené platformě představují nové pojetí stylu, který v sobě snoubí eleganci a neformálnost. Bohatě perforovaný svršek uzavírá zip v patní části. Kvalitní materiály a atraktivní barevnost jsou pro obuv Hispanitas samozřejmostí. Díky svému řešení je tato módní obuv komfortní a mimořádně nadčasová.

Koupit
nyní na shoemaker.cz
Plátěné tenisky Mustang

Plátěné tenisky Mustang

Léto, voda, dobrodružství, pohoda, relax a nezbytné tenisky. A když tenisky, tak jedině svobodomyslná plátěná unisex klasika od legendární značky Mustang. Svěží vítr přináší módní barevná kombinace a o komfort se spolehlivě stará téměř nezničitelná pryžová podešev s nezbytnou výraznou špicí. Nedílnou součástí jsou i funkční detaily, mezi které patří i odvětrání po stranách obuvi.

Koupit
nyní na shoemaker.cz

Časová osa článků