Roman Šebrle s manželkou Evou

Roman Šebrle s manželkou Evou Foto: Mattoni (3x)

Láska jim kvete i 14 let po svatbě: Podívejte se, jak olympijský šampión Šebrle zamilovaně vrká se svou krásnou manželkou

Maratony a půlmaratony jsou stále více oblíbené nejenom mezi českými běžci. Dokládá to i fakt, že na sobotním pražském půlmaratonu v pravé poledne vyběhlo dvanáct a půl tisíce závodníků.

Mezi závodníky bylo možné zahlédnout i ty, kteří jsou sice se sportem nějakým způsobem spřízněni, ale běh provozují jako jeden ze svých koníčků. Případně se zapojí hned i celá rodina. Řeč je například o rodině Romana Šebrleho. Bývalý desetibojař a olympijský vítěz přišel podpořit svou manželku Evu, aby však nezaujal pouze místo diváka v cílové čáře, statečně se přihlásil do závodu štafet.

Manželku Šebrle hned po náročném výkonu nadšeně políbil, a vůbec nebylo znát, že by se s ní snad po čtrnáctiletém manželství nudil. Jeho sympatická manželka je ostatně bývalá atletka, a tak ji s úspěšným desetibojařem pojí společné zájmy. A samozřejmě i dcera Kačenka a syn Štěpán. Jak jim to společně sluší, si prohlédněte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků