České Miss se přiznaly, jaké defekty pleti skrývají pod make-upem. Super.cz

Takhle jste ji během finále neviděli. Úřadující Česká Miss Franková odhalila svou tvář bez stopy líčidel

Jsou to už skoro dva týdny, co byly korunovány České Miss pro rok 2014. Holky mají za sebou povinné mediální kolečko a teď nastala chvíle, kdy přebírají ceny a načerpávají vědomosti, které se jim budou hodit během následujícího roku kralování. My jsme byli u toho, když krásky s korunkou absolvovaly svůj první kurz líčení u profesionála.

Česká Miss Earth Nikola Buranská (30) a Česká Miss World Tereza Skoumalová jsou tak výrazné typy, že líčení téměř nepotřebují. „Je pravda, že v reálném životě, když jdu třeba do školy, make-up moc nepoužívám,“ prozradila Skoumalová a Buranská to má velmi podobně: „Make-upu si dávám minimum. Spíš to doženu řasenkou, stíny si nedávám vůbec.“

Česká Miss 2014 Gabriela Franková (29) je světlovlasá, a tak by měla mít při líčení těžší ruku a nešetřit produkty. Ona je ale jiného názoru. „Když chodím do školy, tak make-up používám minimálně. Maximálně stíny a řasenka. Když se jedná o nějakou důležitější akci, tak samozřejmě použiju stíny a vyhraju si s tím,“ říká misska.

V reportáži nám dívky prozradily, že ani ony nejsou bez chybičky. Jaké defekty pleti trápí České Miss se dozvíte v našem videu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků