Iveta Bartošová se už dnes s kolegyněmi nevídá.

Iveta Bartošová se už dnes s kolegyněmi nevídá. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

5 zpěvaček, které se kdysi tulily k Ivetě Bartošové, a dnes už ji neznají: Sluníčková Lucie Bílá i rozverná Patrasová

Zpěvačka Iveta Bartošová (✝48), která je rekordmankou v počtu restartů své kariéry, se momentálně sice snaží o velký comeback, ale nezájem fanoušků o vstupenky na koncert či z údajně zdravotních důvodů zrušené koncerty, které by jinak dokonce měly šanci se doopravdy uskutečnit, její návrat na výsluní poněkud komplikují.

A pokud už se zpěvačka objeví ve společnosti, tak ji vídáme maximálně po boku manžela Josefa Rychtáře (64). Pryč jsou časy, kdy Iveta zpívala na koncertech, v televizních pořadech či v muzikálech.

Nezbývá nám tedy, než si zavzpomínat na doby, kdy se Iveta skvěle bavila ve společnosti a vesele švitořila s kolegyněmi zpěvačkami, které tehdy netušily, že svou „kamarádku“ o pár let později uvidí mimo jiné na záběrech z bezvládného povalování na italské pláži, kam ji pro účely legendární fotky s plavkami naruby nainstaloval její samozvaný ochránce Zdeněk Macura (48), jež ji v zoufalém stavu odvezl ze spárů Josefa Rychtáře, který si ji nakonec jako v italské telenovele odvezl zpět domů jako rytíř na bílém koni.

S Ivetou se v dobách její slávy nadšeně objímala jak jinak než všudypřítomná Lucie Bílá, ale i Yvetta Blanarovičová, Dáda Patrasová, Kateřina Brožová či Tereza Kerndlová. Na to, jak Iveta kdysi bavila své kolegyně, které už na ni nejspíš dávno zapomněly, se podívejte do fotogalerie. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků