Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová Foto: Ivana Mentlová - Spring/Summer 2014

Závidíme, Ondřeji! Táňa Kuchařová a její odhalené tělo, rozvlněné boky a pevné vnady vás nenechají v klidu

Muzikant Ondřej Brzobohatý (40) si své lásky Taťány Kuchařové (35) v poslední době moc neužil. V neděli se vrátila z pracovního pobytu v New Yorku, kde točila reklamu na vlasovou kosmetiku, v Praze se zdržela šest hodin, a už zase frčela na letiště, odkud odlétla do Hurghady.

Tam ji už čekal pětičlenný tým, který měl vybrané lokace pro novou kampaň návrhářky Ivany Mentlové pro jaro a léto, jejíž je Kuchařová již pošesté tváří. "S Ivanou jsme už na sebe napojeny. Já její módu miluji, nosím ji prakticky na všech společenských akcích, ale i v soukromí, a je pro mě vždy ctí, když s ní a vlastně celým týmem - fotografem Matúšem Tóthem, vizážistkou Ivanou Tokárskou a režisérem Maxmilianem Turkem - můžu pracovat," řekla Super.cz Taťána, na které překvapivě při focení nebyla znát únava.

A to si vezla šestihodinový jet lag z Ameriky. Navíc na focení musela den po svém příletu vstávat již ve tři hodiny ráno: "Bylo to hodně náročné, od tří mě vizážistka líčila a v pět už jsme jeli na první lokaci, abychom stihli na pláži východ slunce. Lehla jsem si na chvíli po obědě a ve tři odpoledne už zase začala práce. Znovu líčení a odjezd do pouště na další focení," upřesnila topmodelka. "Je to moje práce, únava se v tomhle povolání nemůže připouštět," dodala Kuchařová, která se ve slunném Egyptě zdrží do čtvrtka.

Pak ji čeká společný čas trávený s Ondřejem Brzobohatým. "Celý zbytek dubna už budu v Praze. Budu se věnovat Ondřejovi, ale také své nadaci Krása pomoci. Chystáme velkou akci, již 25. dubna nás přijede podpořit Pierre Richard, za což jsem velmi vděčná," uzavřela Kuchařová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků