Tyto dvě fotky dělí 15 let. Poznáte, která byla pořízena dříve?

Tyto dvě fotky dělí 15 let. Poznáte, která byla pořízena dříve? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jak to ta ženská dělá? Samantha ze Sexu ve městě se blíží k šedesátce, ale vypadá lépe než před 15 lety

Kim Catrall (57) se proslavila rolí náruživé samice Samanthy v seriálu Sex ve městě. Ten už ale patří dávno do historie, což se o této dámě rozhodně říct nedá.

Představitelka vášnivé Samathy, jíž často podléhali mladší zajíčci, přijela do Cannes podpořit svůj nový seriál Sensitive skin (Citlivá kůže) a její pokožka se ve francouzském letovisku symbolicky stala tématem číslo jedna. První díly Sexu ve městě se totiž začaly natáčet už v roce 1998, ale Samantha se příliš neproměnila, přestože byla ze čtveřice rozverných kamarádek tou nejstarší.

U očí jí sice přibylo pár vrásek, ale Kim Catrall působila na slunném pobřeží mladistvým a vitálním dojmem. Svou pečlivě udržovanou vizáží dělala na muže mnohem lepší dojem než na 15 let staré fotografii. V 57 letech tak překvapivě vytvořila jedny z nejpůsobivějších snímků své kariéry.

Přestože ve zralém věku představuje prototyp ženy, jíž to sluší i v pokročilejších letech, v soukromém životě si Kim Catrall příliš uznání neužila. Během své kariéry absolvovala tři rozvody a už deset let je nezadanou dámou. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků